مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

انواع تایل| تایل آکوستیک| تایلpvc| تایل گچی

انواع تایل های گچی :

تایل گچی سقفی در ابعاد 60*60 سانتی متر و در دو نوع ساده و آکوستیک تولید و به بازار عرضه می گردد.

تایل های ساده (فاقد خواص صوتی) بر دو نوع هستند:

ا- بدون روکش

2- روکش دار

تایل PVC : روکش پی وی سی بر روی تایل های گچی کناف تعبیه می شود و بیشتر در مکان هایی که نیاز به تمیز کاری دارند استفاده می شود.

تایل های روکش آلومینیومی : در پشت تایل های گچی کناف تعبیه می شوند و بیشتر در مکان هایی کهامکان ریزش آب وجود دارد استفاده می شود.

تایل آکوستیک :

مهمترین ویژگی تایل های آکوستیک قابلیت جذب صوت بالای این نوع تایل است که بیشتر در مکان هایی مانند : سینما، کتابخانه، تالار و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرند.