مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف ایران

امروزه شرکت های زیادی در تکاپوی تولید مترال سیستم درای وال یا گچ برگ ها میباشند و سعی بر آن دارند که سهم عمده ای از بازار را بدست بگیرند، کیفیت در این رقابت حرف اول را میزند و هر کسی که نتواند محصول با کیفیتی تولید کند از گردانه ی رقابت خارج میشود.

شرکت کناف ایران نماینده برند کناف آلمان در ایران میباشد که از سال 1374 فعالیت خود را در ایران – تهران شروع کرد و یکی از بزرگترین شرکت های تولید متریال کناف و همچنین صادر کننده در خاورمیانه میباشد ، بعد از  شرکت کناف ایران شرکت ثمین که بعدا اسم خود را به شرکت هامار تبریز تغییر داد، شروع به تولید محصولات درای وال یا همان کناف نمود، سپس شرکت مروارید بندر پل و شرکت صدف بندر دیلم و فولاد ماهان سپاهان و شرکت آریا ( کناف یزد) و کناف شیراز بترتیب محصولات درای وال را تولید کردند، از این رو تب بازار رقابت بسیار داغ است و هر کدام با توجه به سیستم استراتژی و مدیریت خود سعی بر فروش بیشتر  محصولات خود دارد.

کناف ایران با توجه به اینکه تمامی استاندارد های لازم از آلمان را اخذ کرده و همچنین تنوع محصولات فوق العاده زیادی نسبت به شرکت های تولیدی دیگر دارد، فروش خیلی بیشتری را از آن خود کرده است و هر روزه با مترال جدید تر و کاربرد جدید تر خود را بروز نگاه داشته است تا رتبه اول کشوری و سطح خاورمیانه را از دست ندهد.

اینک شرکت ها و گروه های اجرایی  زیادی در سطح کشور از محصولات کناف ایران جهت پروژه های اجرایی خود استفاده میکنند، کناف اصفهان یکی از برند های معروف و معتبر در زمینه ی اجرای سیستم درای وال میباشد که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده و جزء نفرات اول اکیپ های اجرایی کناف میباشد و همچنین با مدیریت مهندس مجتبی محقق توانسته است بیش از 45 نماینده ی اجرایی در سراسر  ایران تاسیس کند.

این نماینده ها ماموریت بر حفظ و بقای کیفیت هر چه بیشتر کناف در شهر خود را دارند تا نگذارند اعتماد مردم بر این حرفه خدشه وارد شود ، در صورت نیاز شما میتوانید به صفحه ی نخست ایران کناف وارد شوید تا به نماینده شهر خود دسترسی پیدا کنید.

لیست نماینده گان ایران کناف عبارتند از :

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در تهران

اجرای کناف در مشهد

اجرای کناف در تبریز

اجرای کناف در شیراز

اجرای کناف در کرمان

اجرای کناف در یزد

اجرای کناف در کرمانشاه

اجرای کناف در زاهدان

اجرای کناف در کردستان

اجرای کناف در اهواز

اجرای کناف در آبادان

اجرای کناف در بوشهر

اجرای کناف در کرج

اجرای کناف در ارومیه

اجرای کناف در رشت

اجرای کناف در مازندران

اجرای کناف در ایلام

اجرای کناف در زنجان

اجرای کناف در سمنان

اجرای کناف در خراسان جنوبی

اجرای کناف در همدان

اجرای کناف در مشهد

و غیرهیک دیدگاه بنویسید
4 + 6