مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

طرح کناف سقف

طرح کناف سقف

طرح کناف سقف

طرفداری و استفاده از سقف  و دیوار کناف در دکوراسیون داخلی باعث شده تا طراحان مطابق با اصول معماری را در این عرصه به اجرای طرح ها ی ایده آل و مدرن و گاه تلفیقی بپردازند.

 استفاده ازایده های های مدرن در دکوراسیون با مزیت های فراوانی که  در سرعت و دقت بالا و کاهش هزینه ها و مقاومت پذیری باعث شده تا انعطاف پذیری بالایی را در استفاده از کناف ارائه نماید.

فرم و انعطاف پذیری کناف در فضاهای سقف منزل و محل کار و ... را با خطوط صاف و قوسی و منحنی را  همراه با ارائه نورپردازی و افکت های متنوع به ارائه خلاقیت های متنوع پرداخته است.

 

 

ایران کناف با هدف خدمت رسانی صادقانه و با اکیپ مجرب و خلاق و متخصص در بهبود طراحی و اجرای طرح های متنوع را فراهم ساخته است.

 

ایران کناف با جلب اعتماد مشتری در راستای ایجاد محیطی ایمن همراه با آسایش و آرامش را توام با طراحی حرفه ای و به روز و توان کارشناسان طراحی با تکیه بر توان بالای مهندسی و نیرو های خلاق را در دسترس قرار داده است