مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

تزئینات داخلی در نمای ساختمان

تزئینات داخلی در نمای ساختمان

تزئینات داخلی در نمای ساختمان

ورود ابزار آلات و عنصر های تزئینی در جذاب نمودن و گیرایی هرچه تمام تر فضا در عصر امروز به عنصر جدیدی در این امر منجر شده است.

 

ارائه عناصر تزئینی و استفاده از المان های شاخص در تغییر فضا و اصولی جلوه دادن ساختمان بر اساس استانداردها  را می توان در این باب ذکر نمود.

کناف در این امر توانسته جایگاه ویژه ای را فراهم نموده است.

 

کناف اجرایی در شهر اصفهان توانسته طی سال های متمادی و فعالیت در این عرصه مطابق با نیاز و خواست مشتری بتواند طرح ها و سبک های اقناع پذیری  را در این عرصه به اجرا بگذارد. 

 

کناف اصفهان در راستای تحقق اهداف و فعایت های طراحی تا اجرای مباحث کناف و دیگر ملزومات وابسته به آن روندی رو به رشدی را با دریافت نشان هشت گانه رشد و توسعه ملی  را در این راستا دریافت و رضایتمندی و اعتماد هرچه بیشتر مشتریان را فراهم نماید..

 

اجرای کناف در اصفهان با تکیه بر مباحث علمی کارشناسان خبره و تلفیق آن با علم روز و تجربه عملی اکیپان با تجربه ، کلکسیونی از انواع طرح ها را در دکوراسیون و طراحی داخلی و باب میل و نزدیک به سلیقه ی مشتریان را ارائه نماید. .