طراحی دکوراسیون با کناف

طراحی دکوراسیون با کناف

طراحی دکوراسیون با کناف

اجراهایی زیبا و چشمگیر با کاربرد صفحات روکش دار گچی (کناف) قابلیت های فراوانی و چشم نوازی را با جایگزینی مصالح سنتی چه استفاده در سقف چه دیواربرای فضایی آکنده از تنوع و به دور از یکنواختی را در دسترس قرار داده است.

 

زیایی خاص و گیرا با اجرای اصولی هرچه جذاب تر کناف با متخصصان کناف اصفهان  طراحی های خاصی را در فضا های متنوع و  مدل های کناف ال سی دی ، کناف دیوار ، کناف سقف ، اتاق خواب ، فراهم نموده است.

 

اجرای کناف در اصفهان با رعایت  و اجرای المان های با اصول استاندارد  و فنی طراحی شده با نور پردازی های متنوع در جهات گوناگون از لوستر های متعدد در زوایای مختلف  با تنوع طرح ها و تناسب هرچه هماهنگ تر با ایده  و سلیقه ی  مشتریان  از طرح های تلفیقی کلاسیک و مدرن استفاده گردیده است.

نمایندگی کناف در اصفهان  با مجهز بودن اکیپ های متخصص و متبحر در این  عرصه با رعایت مجوز های اصولی و فنی آماده  خدمت رسانی صادقانه  با  اصل  مشتری مداری توامان با صداقت و اقتصادی ترین حالت را با اتنتخاب بهترین متریال را در دسترس قرار داده است.

 قیمت کناف اصفهان برحسب  میزان فضای طراحی  شده  و طرح و سبک پرداخته شده از المان متفاوت بر اساس متریال استفاده و بتونه کاری ... متفاوت می باشد.

طراحی با کناف در فضای ساختمان های تجاری و اداری  از مقایس و از المان های متفاوتی تبعیت می نماید.

 کناف کاران اصفهانی  با ارائه دستور العمل های مختلف و بازدید رایگان و مشاوره  را در جهت طراحی تا اجرا را با نظارت مداوم فراهم نموده است.

 

 

 اجرای کناف توسط متخصصین مجرب اصفهان با اجرای کامل و دقت و سلیقه و استفاده از انواع  مدل های کناف با خطوط گوشه دار و مربع و مستطیلی و کناف دایره وی و گرد را در خانه های ایرانی با مطابقت و رنگ شناسی  و ترکیب بندی فضا ی مربوطه را  با آنالیز طرح ها و سبک ها مهیا نموده است.