مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

دیوارهای جداکننده کناف

دیوارهای جداکننده کناف

دیوارهای جداکننده کناف

امروزه استفاده از دیوارهای جدا کننده در دنیای مدرن در ارائه ای از طرح های زیبا و دلنشین  در اتاق های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

اضافه نمودن عنصری زیبا به بخش هایی از خانه، تاثیر و ایجاد فضایی مناسب را علاوه بر شیک بودن و افزایش کارایی فضای نشیمن تغییر اساسی و بزرگی را در محیط و دکوراسیون داخلی فراهم نموده است.

دیوارهای جداکننده با ساختاری که در تقسیم فضاهای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند با عنوان دیوارهای غیر باربری مطرح میشوند.

ساختار فولادی سبک با شکل c و U که صفحات روکش دار گچی را به وسیله ی نصب پیچ مخصوص بر روی آن ها و به وسیله ی درزگیری ارائه ای از سطح یکپارچه را فراهم می نمایند.

 

این سطوح به دست آمده با امکان و قابلیت پوشش رنگی  و کاغذ دیواری و کاشی تنوع و سبکی متفاوتی را نسبت به سطوح قبلی مهیا و در دسترس قرار می دهد.

 

فضاهای ایجاد شده و خالی ارائه ای از قابلیت عایق کاری حرارتی و صوتی را ایجاد می نماید.

 

از دیگر مزیت های دیگر این دیوارها  مقاومت پذیری را در مقابل نیروهای زلزله توام با امکان انعطاف پذیری بالا را مهیا نموده است.

 

 

همچنین سرعت بالای و کاهش اجرای زمان پروژه ها  را با امکان اجرای بسیار آسان و کاهش بار و سبک سازی ساختمان را تا 60الی90 درصد نسبت به دیوارهای دیگر فراهم نمودشه است.

 

اجرای کناف در اصفهان با بهره گیری از متد به روز و  مدرن با تلفیقی از دانش و تبحر نیروها و کارشناسان حرفه ای در بهبود و کیفیت راندمان کاری کناف و اجرای دیگر ملزومات وابسته به آن و همچنین دیوار های جدا کننده گامی هایی نوین و پیشرو را در ارائه خدمات رضایت بخش و جلب مشتری در اصفهان برای شهروندان اصفهانی با ارائه از نمونه کارهای قبلی و بازدید و مشاوره رایگان فراهم و در دسترس همشهریان  عزیز اصفهانی قرار داده است.