مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

مقاومت پذیری کناف در برابر حریق و رطوبت

مقاومت پذیری کناف در برابر حریق و رطوبت

مقاومت پذیری کناف در برابر حریق و رطوبت

مقاومت پذیر ی کم سازه های فولادی در برابر حریق  باعث ایجاد فروپاشی ساختمان و گاه تخریب کامل کل ساختمان را منجر می شود.

پانل های FR  که در  گچ تشکیل شده آن الیاف شیشه به کار رفته شده که بیشتر در محیط های حساس به آتش به کار می روند .

  

 پانل FM یکی از مصالح کناف با عنوان کناف شناخته شده و قابلیت ضد رطوبت و ضد حریق به صورت ترکیبی می باشند این صفحات گچی مانع از نفوذ آتش و رطوبت به پانل های گچ می باشند.

از دیگر پانل های کناف می توان به پانل های گچی MR  اشاره نمود که با قابلیت و مقاومت پذیری در برابر رطوبت بیشتر در محیط های مرطوب و  سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تیم متخصص کناف اصفهان با تیمی مجرب از کارشناسان متبحر در امر طراحی تا اجرای کناف را توام  با عرضه ی  با کیفیت ترین ابزارآلات و سازه ها و پانل ها را در دسترس قرار داده است.