مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

بتونه کاری کناف

 بتونه کاری کناف

 بتونه کاری کناف

اهمیت و محبوبیت کناف در صنعت ساختمان و مزایای آن باعث رونق هرچه تمامتر آن به عنوان امری تزئینی در زیبا نمودن دکوراسیون و طراحی داخلی مورد استقبال قرار گرفته است.

 

سرعت  توام با دقت بالای کار در امر طراحی و اجرا کناف  و نصب آن کارشناسان حرفه ای خود را در این عرصه می طلبد از جمله بتونه و استفاده از درزگیر برای پر کردن دو لبه ی کناف به کار می رود.

ابتدا در مراحل ابتدایی بتونه سطح مورد نظر برای بتونه  باید عاری از هرگونه از گرد  وغبار می باشد . در مرله ی دوم با برش دادن قسمت های معیوب پانل و پخ زن زن باعث ایجاد و قرار گیری راحت بتونه و جلوگیری از ترک خوردگی پانل می شود. .

بتونه کاری با کاردک به ایجاد سطحی صاف و هموار باعث عدم موج و برآمدگی رادر سطح مورد نظر میشود. 

 

بتونه کاری کناف که با استفاده از از پودر درزگیر کناف توسط کنافکاران و یا اکثر نقاشان ساختمان ایجاد می شود.

 

در مرحله و روش اول بتونه کاری بعد از بتونه درزگیری کناف همه ی سطوح ماستیک و در مرحله ی آخر لکه گیری و رنگ نهایی زده شود.

 

در لکه گیری کناف با بتونه ی درزگیر کناف که از جنس خود کناف می باشد سازگاری خوبی را با سطح ایجاد مینماید.

 

مشاوره رایگان به تمام همشهریان عزیز اصفهانی کناف اصفهان را در راستای تحقق هرچه تمام تر و با کیفیت تر اجرا های خلاقانه طرح ها و بتونه کاری را با گزیده ای از بهترین متریال را در دسترس قرار داده است.