مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

تایل های آکوستیک

تایل های آکوستیک

تایل های آکوستیک

تایل های سقفی آکوستیک با جذب امواج صوتی امکان استفاده در فروشگاهای بزرگ و سینما و آمفی تئاتر ها را فراهم نموده است.

قابلیت های مهم تایل های آکوستیک با جذب امواج صوتی مانع از پخش صوت در فضا را فراهم نموده  است.

این تایل ها با تولید در ضخامت های 8 و 12 و 15 میل در طرح های متنوعی تولید و به دو نوع بدون لبه و لبه دار تقسیم میشود.

 

از مزیت های این تایل مه با کاهش صدا به خارج از ساختمان به بهبود کیفیت صدا  توام با دسترسی به تعمیر و نگهداری  تاسیسات و نصب سریع و آسان  این نوع تایل ها اشاره نمود و با حذف عملیات رنگ آمیزی توام با استحکام پذیری بالایی را فراهم نموده است.

 

کناف اصفهان با سابقه ای 10ساله در امر طراحی تا اجرای کناف و مصالح کناف و  انواع تایل ها را در نصب و اجرا با کیفیتی متمایز و برتر مهیا نموده است.

نصب سریع و دقیق توسط کارشناسان خبره و متبحر کناف اصفهان اجرایی اصولی و دقیقی  را در نصب تایل ها را با قیمت های استثنائی و کیفیتی متمایز فراهم و در دسترس قرار داده است.

جهت مشاوره و بازدید رایگان هم اکنون با کارشناسان ما  با شماره های09120208868،09131254729 

تماس حاصل بفرمائید.،.