مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

دوره های کارآموزی کناف اصفهان

 دوره های کارآموزی کناف اصفهان

 دوره های کارآموزی کناف اصفهان

گروه متخصص و آموزشی کناف اصفهان با سابقه  درخشان  17 ساله در امر طراحی ،اجرا نظارت و اولین گروه آموزشی کناف در قالب کلاس های آموزشی در حین انجام پوژه ها و کار با کارشناسان را در  در قالب پروژه ها، امکان آموزش عملی را برای کارآموزان را در گروه سنی متفاوت  را با ارائه ی لوازم کار اولیه و بیس کاری را در حین انجام کار پروژه ها در قالب کلاس های 2 هفته ای و 1 ماهه و 45 روزه و 2 ماهه را فراهم نموده است.

 

فراهم نمودن امکانات اسکان با فراهم نمودن تجهیزات رفاهی ،آسایش کارآموزان را در مدت اقامت  در اصفهان  برای شهرستانی های عزیز فراهم و با ارائه ای از CD و DVD  های آموزشی به ارائه ای از طرح های متنوع را با متد به روز را با تئوری های کار با کناف ، شناخت ابزارآلات ،نصب کناف و بتونه ی کناف و...را  از صفر تا اتمام کار را فراهم نموده است.