مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

فروش ابزارالات کناف در اصفهان

فروش ابزارالات کناف در اصفهان

فروش ابزارالات کناف در اصفهان

طیف وسیعی از لبزار آلا ت متنوع کناف از طراحی تا اجرا در کاربری های متفاوت از قبیل نصب ،برش و درزگیری و ... را در ارائه ای از جنس مرغوب و بازدهی بالای کار را  در انجام سرعت بالای کار مهیا و در دسترس قرار داده است.

 

 

جهت بازدید وسایل و ابزار کناف ویژه مبتدیان  تا حرفه ای ها را  با مجموعه تخصصی کناف اصفهان تجربه نمائید.

 

با بازدید از سایت http://irankanaf.ir/ با نحوه ی خرید و مشاوره را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

 

گروه کناف اصفهان با مجموعه ای کامل و مجهز به ابزارآلات کناف اقدام به  فروش سراسری به کل ایران را با طرح های استثنائی و  با فروش البوم کناف جهت کارآموزان و مبتدیان در دسترس و امکان مشاهده ی ابزار و را با ارسال از طریق پست و باربری و پیک به تمام نقاط اصفهان  در 24 ساعت بعد از سفارش بار تحویل بگیرید.