مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

اجرای کناف ارزان در اصفهان

اجرای کناف ارزان در اصفهان

اجرای کناف ارزان در اصفهان

تیم حرفه ای ایران کناف (کناف اصفهان) با مجهز نمودن اکیپ های فعال و متخصص در رشته های گوناگون از طراحی تا اجرای کناف ،طراحی داخلی ، معماری و ... را با متد های به روز و استفاده از بهترین متریال و در عین حال ارزان را با کیفیتی متمایز در شهر اصفهان را با مجموعه ای بی نظیر از الگو ها و طرح های گیرا را در فضاهای گوناگون اداری ، مسکونی ، و تجاری را با آنالیزی از فضا و متراژ و نوع طرح انتخابی مطابق شده با سلیقه و تطابق با فضا را با بازدید رایگان از محل و برآورد بهترین قیمت را با اقتصادی ترین حالت ممکن به نفع مشتری را فراهم نموده است.

 

 

کادر متخصص و شناخته شده کنماف اصفهان با مدیریت مهندس مجتبی محقق در صنعت ساختمان و و تخصصی کناف را با دریافت نشان هشت گانه رشد و توسعه ملی گام های نوینی را در این راستا  طی نموده است..

 

جهت مشاوره و بازدید رایگان از کارشناسان ما با شماره تماس های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.