مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

دیوارهای پوششی کناف

دیوارهای پوششی کناف

دیوارهای پوششی کناف

دیوارهای پوششی کناف که در صنعت ساختمان سازی در بازسازی دیوارهای فرسوده و پوشش های دیوارهای جدید و در بهینه سازی حرارتی و صوتی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند .

 

دیوارهای پوششی کناف در دو نوع با سازه و بدون ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

در نوع دیوار پوششی بدون سازه آن یک لایه صفحه روکش دار گچی به وسیله ی چسب خمیری متصل به دیوار زمینه می شوند .

در نوع دیوار پوششی با سازه صفحات روکش دار گچی بر روی یک زیر سازی فلزی پیچ می شوند.

 

درزهای میان صفحات به وسیله ی نوار و بتونه درزگیری شده به ایجاد سطحی یکپارچه و یکنواخت را با قابلیت رنگ آمیزی ،کاشی و کاغذ دیواری فراهم و در دسترس قرار داده است.

 

فضاهای خالی موجود در داخل دیوار با امکان استفاده از عایق های حرارتی و صوتی امکان دسترسی به تاسیسات  الکتریکی و مکانیکی را فراهم می نماید.

گروه متخصصان کناف اصفهان با مجموعه ای از کارشناسان حرفه ای در عرصه های طراحی و اجرای حرفه ای کناف ،دیوار های پوششی کناف ،سقف های کاذب یکپارچه و مشبک ،اجرای انواع تایل ها را با کیفیتی متمایز و استفاده از متریال های استاندارد را با اجرای طرح های مدرن و تلفیقی از سبک های استاندارد کناف را اجرا نموده است.

 

جهت دسترسی باکارشناس خبره و شناخته شده در صنعت ساختمان و کناف با شماره های 09131254729و 09120208868 در ارتباط باشید.