مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

در دنیای رقابتی و تعدد بی شمار و  بی نظیر و لو کس فروشگاه ها و مغازه ها طراحی خاص و دیزاینی متفاوتی را  با سبکی جذاب در تمایل  و رغبت به خرید در مشتری ایجاد می نماید.

 

مراکز خرید با  بهترین طراحی همه جانبه و منطقی متناسب با انواع سلیقه ها را متناسب با جنس عرضه شده از الگویی خاص و جذاب را با هماهنگی با متریال و چیدمان و استفاده از چیدمانی اصولی و ... به نمایش می گذارد.

 

 

گروه متخصص خانه ی مدرن  با طراحی و دیزاین حرفه ای در جذب مشتری به ارائه ای از برترین متد طراحی داخلی در اماکن اداری  و تجاری و مغازه و ، اماکن فرهنگی و مذهبی را با شناخت و آنالیز محیط و شناخت عناصر وابسته و هماهنگ در جذب و گیرایی مشتریان و ارجاع کنندگان را با متدی به روز و توام با ارائه ی طراحی های سنتی متناسب با انواع سلیقه ها فراهم نموده است.

 

ساخت دکورهای مدرن در جذب و تمایل مشتری به خرید و  ارائه ای از نور پردازی های متفاوت در طیف های رنگی  ،ارئه ای از چیدمان های متفاوت با ترکیب و استفاده از متریال های فلزی و شیشه ای در ساخت دکور مغازه به نمایی جذاب در این مودرد پرداخته است.

 

استفاده از نورپردازی هایی در زوایای  با ارائه ای از دکورها و ویترین های جذاب توام با ارائه ای از ایده های مناسب  با سلایق و استفاده از یک منطق اصولی را  به کار گیری از طراحی های سنتی و مدرن  در دسترس قرار داده است.