مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

معرق روی چوب

معرق روی چوب

معرق روی چوب

معرق در هنر از کنار هم قرار دادن تکه های چوب و متریال از جمله عاج و فلز . .. را با ترکیبی خاص در شکل گیری طرح های مورد نظر  اطلاق می گردد.

 

شباهت زیاد معرق چوب و معرق کاشی از لحاظ شیوه کار و ارائه ی نقش ها و طرح ها از قرار گیری و ترکیب قطعات رنگی به وجود می آید.

 

ساختارهای متنوع و اشکال گوناگون این هنر در معرق نیم برجسته و تمام برجسته با زمینه هایی از چوب و حاشیه رنگ ،طرح های متنوع معرق با الگوهایی از جمله مینیاتور ،اسلیمی ، و گل و مرغ را با به کارگیری چوب های مختلفی از جمله

گروه طراحی داخلی خانه ی مدرن و کناف اصفهان با  تکیه بر عالی ترین متد به روز و طراحی های روز دنیا و آگاهی از انواع هنرهای سنتی و مدرن را با کارشناسان ماهر و خبره در زمینه های گوناگون از جمله هنر معرق، ودیگر هنر ها و تکنیک های اجرایی را با بالاترین کیفیت و ارائه ی کارها را با تلفیق ایده ها و خلاقانه در دسترس قرار داده است.