قیمت فروش مصالح کناف

قیمت فروش مصالح کناف

قیمت فروش مصالح کناف

فروش عمده ای و جزئی مصالح و ابزار آلات کناف شرکت ایران کناف با مجموعه ای وسیع از انواع ابزارآلات،مصالح ،میخ و چاشنی و ... را  با پوشش دهی به سر تا سر ایران با قیمتی متناسب با نیاز مشتری و با صرفه اقتصادی و کیفیت استثنائی اجناس از قبیل مصالح کناف ایران  و متفرقه  را با دیگر ملزومات  اجرایی محصولات کناف  از قبیل  پانل ها (گچ برگ ها) تایل ها و سازه های تولیدی کناف اصفهان  را با قیمت هایی متمایز در سراسر ایران با  ارسال بار به سراسر ایران شامل:

پانل ها ی جیپسمنا  و پانل های جیپروک را با انواع پانل های مقاوم در برابر رطوبت ،  مقاوم در برابر رطوبت و حریق  را تولید و در دسترس قرار داده است.

 

فروش انواع تایل های 60*60   را با ارائه ای از فروش سازه ها و پرو فیل های گالوانیزه شامل رانرها  و نبشی های ورق 50 و 60 و براکت ها و کلیپس را فراهم نموده است.

 

همچنین فروش انواع پیچ کناف رابا  ارائه ی از  پیچ های سازه به سازه و پیچ های سازه به سازه سرمته کناف ، بتونه درزگیری و ماستیک  را توام با  لوازم جانبی سقف کاذب کناف مهیا نموده است.

 

فروشگاه و نمایشگاه مصاتلح و ابزار آلات ایران کناف در اصفهان با ارائه ای برترین کلکسیون ها را با قیمت هایی متفاوت در دسترس همشهریان گرامی در سر تا سر ایران ارسال نموده است.