مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

قیمت فروش مصالح کناف

قیمت فروش مصالح کناف

قیمت فروش مصالح کناف

فروش عمده ای و جزئی مصالح و ابزار آلات کناف شرکت ایران کناف با مجموعه ای وسیع از انواع ابزارآلات،مصالح ،میخ و چاشنی و ... را  با پوشش دهی به سر تا سر ایران با قیمتی متناسب با نیاز مشتری و با صرفه اقتصادی و کیفیت استثنائی اجناس از قبیل مصالح کناف ایران  و متفرقه  را با دیگر ملزومات  اجرایی محصولات کناف  از قبیل  پانل ها (گچ برگ ها) تایل ها و سازه های تولیدی کناف اصفهان  را با قیمت هایی متمایز در سراسر ایران با  ارسال بار به سراسر ایران شامل:

پانل ها ی جیپسمنا  و پانل های جیپروک را با انواع پانل های مقاوم در برابر رطوبت ،  مقاوم در برابر رطوبت و حریق  را تولید و در دسترس قرار داده است.

 

فروش انواع تایل های 60*60   را با ارائه ای از فروش سازه ها و پرو فیل های گالوانیزه شامل رانرها  و نبشی های ورق 50 و 60 و براکت ها و کلیپس را فراهم نموده است.

 

همچنین فروش انواع پیچ کناف رابا  ارائه ی از  پیچ های سازه به سازه و پیچ های سازه به سازه سرمته کناف ، بتونه درزگیری و ماستیک  را توام با  لوازم جانبی سقف کاذب کناف مهیا نموده است.

 

فروشگاه و نمایشگاه مصاتلح و ابزار آلات ایران کناف در اصفهان با ارائه ای برترین کلکسیون ها را با قیمت هایی متفاوت در دسترس همشهریان گرامی در سر تا سر ایران ارسال نموده است.