مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

اجرای طراحی کلاسیک و نیمه کلاسیک

اجرای طراحی کلاسیک و نیمه کلاسیک

اجرای طراحی کلاسیک و نیمه کلاسیک

سبک معماری کلاسیک  از سبک های دکوراسیون داخلی که با اساس سنتی شکل گرفته است.

بناهای عظیم و سترگ ، ارائه دهنده ی از شکوه  و اقتداری از بنا را در اجرایی از بناهای  

با مساحت و ارتفاع زیاد سقف ،استفاده و کاربرد کاغذ دیواری های پرنقش ، استفاده از لوسترهای دیواری و پرده هایی با کارآیی و کاربرد پارچه های طرح دار و سنگین و پر زرق ، توام با استفاده از تم رنگ های گرم و تیره ،قهوه ای و طلایی ،سبکی آرامشبخشی را در فضاهای متنوع ارائه نموده است.

 

استفاده از لوازمی متعدد در خانه هایی به سبک کلاسیک که با نصب آباژورها،گل و گیاهانی که  زیبایی محیط را به همان سبک ارائه نماید.

 

ارائه ی مبلمان و لوازم دکوری متناسب با سبک و سیاقی که ارائه دهنده ی از لایه های تاریخی را با کابینت هایی از جنس چوب .و... را فراهم نموده است.

 

 

گروه طراحی خانه ی مدرن  با ارائه ای از برترین متد طراحی در زمینه های متنوع طراحی مدرن و کلاسیک و نیمه کلاسیک،سنتی و ... را با جذابیتی منحصر به فرد در تمام حیطه های دکوراسیون و طراحی را با مدر ن ترین استاندارد ها فراهم نموده است.

 

 

 

طراحی و اجرایی اصولی را با نمونه طرح های دکوراسیون داخلی،اجرای سقف کاذب کناف ،اجرای پروژه های بازسازی از صفر تا صد را با نظارتی مداوم در تمام حیطه ها ،اعتمادی  بی سابقه  را در این امر توام با رضایتمندی مشتریان فراهم نموده است..