مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کنافکاری در شیراز

کنافکاری در شیراز

کنافکاری در شیراز

اگر به فکر تجربه ای دل نشین از تغییر فضای تکراری خود شده اید در هرجایی از استان شیراز تنها با یک تماس با کارشناسان ما اجرایی حرفه ای و گیرایی را از ما تحویل بگیرید.

 

تخصص کنافکاران شیرازی در طراحی و اجرای انواع سبک های متناسب شده با فضا های شما و گاه تلفیقی از متد های گوناگون و سبک هایی متنوع  ارائه دهنده ی خدماتب نوین و پیشرو را در عرصه ی انواع سیستم های ساخت و ساز خشک ،دیوارهای پوششی کناف ،سقف کاذب کناف  ،عایق های صوتی و حرارتی  توام با اجرای انواع دیوارهای جدا کننده ی کناف  را با مشاوره و بازدید رایگان نوسط  متخصص  این حرفه آقای جمال مشتری تجربه نمایید.

 

اکیپ کامل و آموزش دیده  با به کارگیری طرح ها ی انتخابی شما ،انتخابی از برترین متریال را با کیفیت و تحویل سریع کار در برهه ی زمانی کوتاه فراهم نموده است.