مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

مزایای کناف

مزایای کناف

مزایای کناف

مزایای استفاده از اجرای سقف کاذب کناف  نسبت به متد های سنتی از جمله با ارائه یرعت و دقت و انعطاف پذیری بالای طرح ها و نحوه ی ارائه ی آن در اماکن مختلف تمایل بشر را در اجرا و به کارگیری آن مهیا نموده است.

 

جایگزین مناسب کناف به جای مصالح سنتی رابیتس و گچ سبب شده تا  بشر در انتخاب این متد در فضاهای خود بهره گبرد.

ارائه دیگر قابلیت ها و مزیت های دیگری همچون کاهش وزن کم کناف با امکان  دسترسی راحتر را به تاسیسات فراهم نموده است.

عایق پذبری کناف با اجرای اصولی در عایق نمودن در برابر حرارت و صوت  با به کار گیری پانل ها ی مخصوص با این قابلیت ها نیز مزیتی دیگری را در استفاده از کناف و دیگر ملزومات وابسته به آن فراهم ساخته است.

 

 

گروه اجرای کناف در کرج با چهره شناخته شده و متخصص کناف  آقای شاهیوندی به رونق و استفاده و اجرای اصولی آن را رواج و گام هایی درخشان را در اجرایی مطابق شده با اصول فنی و استاندارد های روز دنیا با بهره گیری از خلاقیت های طراحی داخلی و اجرا با تیمی آموزش دیده عملی و علمی و تجربه کاری بالا و نگاه به چشم اندازی روشن در سبک ها  را در سریع ترین زمان و کمترین قیمت ها به همشهریان عزیز در شهر کرج فراهم نموده است.

برچسب ها:کناف کرج،اجرای کناف در کرج،کنافکاران کرج،کناف ایران،کرج کناف،