مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

طرح کناف سقف جدید و لاکچری

طرح کناف سقف جدید و لاکچری

طرح کناف سقف جدید و لاکچری

 

سقف به عنوان یکی از المان های مهم در عصر امروز در توجه و جذاب نمودن فضا به عنوان یکی از عناصر دکوراسیون داخلی مورد طرفداری و محبوبیت در عصر امروز مورد قرار گرفته است.

 

 

 

اجرای سقف کاذب کناف  به عنوان یکی از متد های تزئینی و گاه به عنوان یکی از  مزیت های تاسیساتی و عایق کاری نقش مهمی را در فضا های متنوع اداری و تجاری و مسکونی ارائه نموده است.

 

 

 ارائه ای از بی نظیر ترین طرح های کناف سقف کاذب کناف ،دکوراتیو را در فضای اتاق خواب،پذبرایی، آشپزخانه را با هماهنگی هرچه تمامتر طراحی داخلی کل فضا  گروه اجرایی کناف در تبریزرا  با آشنایی انواع متد های به روز و مدرن با ارائه ای از  مصالح با کیفیت ،جدبد ترین طرح ها  را با اشکال مستطیلی شکل و مدرنیزه متناسب با هر نوع نیاز و سلیقه ارائه نموده است.

 

 

گروه کناف تبریز با اجرای انواع  سقف کاذب با اکیپ های متخصص و متبحر طراحی های متناسب شده را  با آنالیز در طراحی کاربردی در هر فضا  توسط کارشناس حرفه ای کناف در تبریزتوسط  آقای طهماسبی ارائه نموده است.

 

 

برچسب ها :کناف ،کناف تبریز،اجرای کناف در تبریز،کنافکاری در تبریز، قیمت کناف در تبریز، قیمت سقف دکوراتیو کناف در تبریز،تبریزکناف،کناف ایران،