مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف ساری

کناف ساری

کناف ساری

گروه اجرایی کناف ساری با سابقه ای درخشان  در زمینه ی طراحی و اجرا و نظارت و نصب و بتونه و نقاشی  در ساری ،به ایجاد فضایی آکنده از طراحی های مدرن و خارق العاده را در چشم هر بیننده ای مجسم نموده است.

 

گروه اجرای کناف ساری زیر نظر کارشناس متخصص این عرصه آقای خانعلی زاده با بالاترین رزومه کاری و کیفیت مثال زدنی را  مطابق شده با اصول فنی و استاندارد ،انتخاب برترین متریال و ابزار آلات با کیفیت پاسخ  گوی اعتماد شما عزیزان همشهری در ارائه خدمت رسانی صادقانه و بی ادعا می باشد.

طراحی و اجرای کناف در انواع فضاهای مسکونی و اماکن اداری و صنعتی و تجاری را به صورت جزئی و کلی  با اجرای  سیستم های درای وال ،دکوراتیو، دیوار های جدا کننده ی کناف،اجرای تایل و پانل ها و عایق های صوتی و حرارتی را  با بهترین متد در اختیار عزیزان در شهر ساری فراهم نموده است.

برچسبها:کناف ،کناف ساری،اجرای کناف در ساری،کناف اصولی،کنافکاری حرفه ای،