مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

اجرای کناف در سر تا سر ایران

اجرای کناف در سر تا سر ایران

اجرای کناف در سر تا سر ایران

 

اجرای برترین و گیراترین طراحی های مدل های کناف و مطابق شده با استانداردهای فنی در اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک در محیط های متنوع اداری و تجاری و مسکونی و آموزشی و مذهبی  را با طراحی های کاربردی  با تلفیقی از  ایده های مشاوران و کارشناسان حرفه ای گروه ایران کناف تجربه نمائید.

 

اعطای نمایندگان اجرایی فنی و تایید شده کناف در شهر بوشهر با سال های متمادی و در عرصه های گوناگون طراحی و اجرای کناف و دیگر ملزومات کناف نقش به سزایی را در خدمات نوین و پیشرو در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی به همشهریان عزیز در شهر بوشهر فراهم ساخته است.

همچنین با کادری مجرب در عرصه های عایق کاری صوتی و حرارتی کناف اجرای تایل های 60*60 و پانل های گچی و را  توام با نور پردازی هایی استاندارد را ارائه نموده است.

 

کناف در بوشهر با بازدید رایگان از فضای مورد نظر شما به  ارائه ای از مجموعه طراحی های متناسب با متراژ و هماهنگ با دکوراسیون شما ، را در دسترس شما قرار می دهد

برچسب ها:کناف ،کناف در بوشهر،کناف بوشهر،کنافکاری بوشهر.