مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

نماینده اجرایی کناف در فارس

نماینده اجرایی کناف در فارس

نماینده اجرایی کناف در فارس

امروزه در دنیای جدید و رونق گرفتن ساخت و ساز های زیاد و گسترش ساختمان های  رفیع و مجلل ایجاد به نماهایی جداب را در فضاهای داخلی  با برترین متد و جایگزینی مصالح قدیمی جای خود را به نوآوری هایی در عرصه ی معماری و دکوراسیون داخلی باز نموده است.

 

استفاده  از کناف و ملزومات اجرایی آن از این باب  مستثنی نبوده و با باز نمودن در صنعت ساختمان سازی به  عنوان سقف کاذب ،دیوار های جدا کننده کناف ،کناف اتاق خواب و فضاهای متنوع  مسکونی، نشیمن، و آشپزخانه و اداره جات، و فضاهای آموزشی ،خدماتی و مذهبی را به طرق مختلف در طراحی اصولی و استاندارد متناسب شده با کاربری همان فضا را با کلکسیونی از طرح های بیشمار و انعطاف پذیری بالا در امر اجرای کناف مهیا نموده است.

 

حضور مستمر و متوالی گروه اجرایی کناف فارس در پیشیرد اهداف عالیه   رونق بخشیدن به عرصه اجرای کناف را در  راستای ارتقاء عالی جایگاه این حرفه گام هایی در خشانی را طی نموده است.

 

 

 

 

مشاوره صادقانه و بی ادعا توام با فعالیت های حرفه ای و کاربردی در آنالیز و تصمیم گیری انتخاب برترین طرح در همان فضا را متناسب با نوع کارکرد و کاربرد ر با نزدیکترین سلیقه شخصی مشتریان را با گروه کنافکاران فارس تجربه نمائید.

 دقت بالای تیم اجرایی کناف فارس  در طراحی های زیبا با به  کارگیری انواع مدل های نشات گرفته از خلاقیت کارشناس این عرصه ،سبک هایی متمایز شده ای را اجرا نموده است.

 

 

کادر متخصص و متبحر کناف فارس با چهره ی نام آشنای این عرصه در استان فارس و شیراز معرف صنف کناف کاران می باشد.

آقای جمال مشتری با  تجربه ای حرفه ای و تلفیقی از آموزش های علمی و عملی  طی سال های متمادی  خدمات نوین و ارزنده ای را با رعایت اصل انصاف و مشتری مداری در سرلوحه کاری خود به پیشرفت و رونق این حرفه کمک  نموده است.