مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

نورپردازی های سقف کاذب کناف

نورپردازی های سقف کاذب کناف

نورپردازی های سقف کاذب کناف

ارائه ی قابلیت های روز افزون در ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون و فضاهای هر ساختمان  با توجه  به مدر نیزه شدن تمام متد های ساخت و ساز ،و بازتاب آن در تمامی حیطه های دکوراسیون داخلی از جمله اجرای سقف کاذب کناف نیز تحت تاثیر مدرنیزه شدن و تمایل بشر به ایجاد و به کارگیری ابزار های جدیددر ساخت و سازو معماری شده است. .

طراحی سقف کاذب  کناف به عنوان یکی از المان های اصلی در هر فضا به ارائه ای از جذابیت های زیبا و بصری  را با تزئینات و به کار گیری اصولی متدها قرار داده است.

 

استفاده تلفیقی از ترکیب نور و رنگ  به  ایجاد فضایی رمانتیک و سرشار از آرامش هر چه تمامتر عناصر  دخیل در دکوراسیون را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

نورپردازی حرفه ای در قسمت های تعبیه شده کناف با شناخت از اصول و زوایای مناسب ،به هرچه گیرایی کناف کار شده مطابق با رنگ پردازی و نورپردازی های هماهنگ جذابیت فضا را دو چندان نموده است.

همچنین محل فرار گیری درست نور مخفی در بین سقف کاذب  نبز به منحصر نمودن فضا کمک شایانی نموده است

 

گروه متخصص کناف ایلام با شناخت از فنون و تخصص های حرفه ای در زمینه های طراحی و اجرای کناف و دیگر ملزومات وابسته به آن را با بهره گبری از متدهای نوین در طراحی خلاقانه ،بیش از چند دهه سابقه ی طولانی در این عرصه  به اجرایی عظیم از پروژه ها را در استان ایلام اجرا نموده اند.

 

کناف در ایلام با شناخت و آگاهی علمی و عملی از انواع ابزار آلات کار با کناف و. متریال های درجه یک و مرغوب ،بازدید رایگان و مشاوره اصولی از فضای شما را با برترین متد و اصول فنی و مهندسی ،طراحی منحصر به فردی را از آنچه مد نظر شما عزیزان می باشد را قرار داده است

برچسب ها:کناف حرفه ای،کنافکاری،اجرای کناف،کناف در ایلام،کناف ایلام،طرح های کناف،.