مدل های کناف

مدل های کناف

مدل های کناف

طرفداری و روند رو به افزایش  کناف در طراحی معماری خانه های ایرانی برگرفته از طراحی های زیبا و شیک به ایجاد سبک هایی منحصر به فردی را در کناف سقف منازل مسکونی ،انواع فضاهای اداری و تجاری، تفریحی ،آموزشی ، و گاه مذهبی را  با طرح های متناسب شده با کاربری خاص ارائه نموده است.

 

ارائه ی ایده های نو و مدرن  نشات گرفته از ذهنیت خلاقانه کنافکاران زاهدان در ارائه خدمات اجرایی دیوار کاذب ، انواع سقف های کناف اتاق خواب ،پذیرایی ،سرویس بهداشتی و حمام ، نشیمن و ... را با اجرای تخصصی انواع تایل ها و پانل های گچی مطابق با انواع  مهارت های فنی و استاندارد  در طراحی هایی ساده ،مشبک و پیچیده ، ساده ، با بهره گیری  از متریال های با کیفیت در ساخت و پیاده سازی انواع طراحی ها ، توام با مشاوره و بازدید 24 ساعته  را برای شما عزیزان همشهری در هر نقطه از زاهدان ارائه نموده است.

 ایجاد نمایی جداب و گیرا در القای حس آرامش و به دور از هرگونه تکراری بودن فضا با  جلوه هایی خاص از طرح های مدرن ،سنتی ،کلاسیک و گاهی تلفیقی ،آنالیزی دقیقی را  با انواع کاربری ها در هر فضا به اجرا گذاشته است.

 

 

طرح های کناف با اشکال هندسی  خطوط مستطیلی و مربع شکل  اکثرا در خانه هایی با طراحی های مدرن و لاکچری  و طرح های دایره ای شکل در طراحی های و فضاهایی با سبک کلاسیک به کار برده می شود.

 

 

گروه اجرایی کناف زاهدان نیز با آشنایی از تمام فنون و متریال های مرغوب را با دیگر  المان های تزئینی  از قبیل  نور پردازی هایی در زوایای استاندارد را با گیرایی بصری بالا در دسترس قرار داده است.

 

کارشناسان  اجرایی کناف در زاهدان متناسب با شرایط فیزیکی  هر محیط  به طراحی منحصر به فردی  را با مجموعه ای از سبک ها و مدل ها را در قالب پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ  را در زرومه کاریی خود در شهر زاهدان به ثبت رسانده است.

 

 

امید است در این راستا گام های بلندی را در رونقق اجرای تخصصی کناف با رعایت اصل انصاف در این عرصه در عرصه ی کناف در زاهدان شاهد باشیم.