مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

قانون های اساسی در طراحی دکوراسیون

قانون های اساسی در طراحی دکوراسیون

قانون های اساسی در طراحی دکوراسیون

امروزه با نفوذ عناصر مدرن و متد های به روز در انواع فضاها باب جدیدی در عرصه ی طراحی داخلی در شکل دادن اساسی و استاندارد با به کار گیری  انواع تکنیک ها و قوانین طراحی در جهت ایجاد تغیراتی اساسی توام با تاثیر گذاری همه جانبه با دیگر عناصر وابسته به فضا مهیا شده است.

 

 

دکوراسیون داخلی هر فضا با طراحی اصولی و حرفه ای توسط طراحان موفق و متبحر در گرو  نحوه ی اصولی و کاربری هر فضا با ایجاد هماهنگی و انسجام تمام فضا های یک ساختمان در قالبی اصولی و گیرا مهیا شده است.

توجه به تقارن و تعادل در فضا،تاکید و توجه به  نقطه ی کانونی  ، رنگ  دیوار ها، استفاده از عناصر طبیعی مانند گل و گیاهان ، روح تازه ای را در فضای شما به دور ازهرگونه آشفتگی  مهیا می نماید.

 

هماهنگی در استفاده از نوع کاغذ دیواری ،پوشش دیوارها و کف پوش ها و چیدمان وسایل، و نوع طراحی سقف ،  توجه به متراژ و مساحت هر قسمت آنالیزی دقیقی را در نوع طراحی خاص می سنجد.

 

نقطه ی مشخص در قرار گیری مناسب وسایل که به عنوان نقطه ی قابل  عطف فضا،  ،توجه به زاویه نور مناسب و استاندارد در هر قسمت ،جذابیتی خاص را در فضا مهیا می نماید.

گروه طراحی خانه مدرن با مدیزیت مهندس محقق با آنالیز مهندسی و تجربه ای 17 ساله در این حیطه  با اتکا به علم روز دنیای معماری  تلفیقی  از ایده های نشات گرفته از انواع طراحی ها  را در بنا های اداری و تجاری و مراکز خرید و فضاهای ویلایی و ... در تمامی مراحل و نظارت  همراه شما عزیزان می باشند

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید

برچسب ها:طراحی داخلی،دکوراسیون داخلی،اجرای طراحی داخلی در اصفهان،معماری،گروه طراحی خانه مدرن،.