مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

تاثیر به سزای اتاق خواب به عنوان محلی در ارائه ی آرامش و تجدبد قوا برای زمانی نسبتا طولانی در رفع خستگی های روزانه نیازمند فضایی، مملو از آرامش و مناسب شده باروحیات هر فرد در استفاده از عناصر مورد علاقه هر شخص با استفاده از ابزارهای تزئینی آن را از یک ظاهریکنواخت به فضایی مملو از تنوع و گیرایی تبدیل می نماید

اتاق خواب به عنوان فضایی کاملا شخصی و متناسب با علایق هر فرد متاثر شده با نوع نیاز های روزانه در به کارگیری و استفاده از ابزار های تعبیه شده در اتاق خواب  با چینش در نحوه ی قرار گیری وسایل اتاق خواب با آنالیزی متفاوت در نحوه ی آرایش و چیدمان میز کنار تختی ، ست تخت خواب  و مدل های گوناگون  رو بالشتی ، آباژورها ، کمد ها و قفسه ها و ... را با الهام گیری از سلیقه و روحیات هر فرد با تطابق هر چه تمامتر فضا درترکیبی اصولی و مدرنیزه  دربه کارگیری از ابزار های خاص با روحیات هر شخص فراهم نموده است


استفاده از نقاشی یا کاغذ دیواری هایی با سبک های چشم گیر و متناسب شده با طرح اتاق خواب در طراحی و رنگ بندی هماهنگ شده با دیگر المان ها و عناصر موجود در اتاق خواب سبک متفاوتی را با گیرایی هر چه تماتر نقش ها و سبک ها ارائه نموده است..

اختصاص فضایی در اتاق خواب در استفاده از کمد دیواری، قفسه ها ، شلف ها در جا گیری اصولی وسایل ، نظم و ترتیب دادن به وسایل با دیزاینی خاص توام با ارائه ی گیرایی بالادر ترکیب ،آرایش و چیدمان وسایل به صورت تخصصی را اجرا نموده است

.

نورپردازی و روشنایی اصولی و استاندارد در اتاق خواب با آویز نمودن لوسترها، لامپ ها و چراغ های آویز با  سیستم روشنایی و نورپردازی جدید ومتفاوت ،چشم اندازی زیبا و مملو از فضای آرامبخشی را برای استراحت مهیا می نماید همچنین استفاده از چراغ مطالعه و یا چراغ خواب به چهره ای متفاوت از فضا شده است..


فرش ها و قالیچه هایی مناسب با طراحی های منحصر به فرد ،استفاده از صندوقچه های قدیمی ،آینه های قدی کوچک در کنار میز با به کارگیری پرده هایی با سبک های فاخر و گاه با نقوشی طراحی شده به سبک اتاق خواب را با تلفیقی ازطرح های مدرن و قدیمی از تابلو هایی قابل نصب بر روی دیوار به ایجاد چهره ای متفاوت از فضا شده است.

.

گروه طراحی خانه ی مدرن در اصفهان با جمعی از کارشناسان متخصص و خبره در این عرصه را با به کارگیری متدهای پیشرفته در انواع طراحی ها در فضا های گوناگون با مهارت های هم جانبه در طراحی داخلی را با کمترین هزینه به تغییری بزرگ در فضا منجر میشود..

استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار های طراحی ،دخیل نمودن سلیقه و نیاز مشتری در طراحی دلخواه ،تسلط به فنون و روانشناسی موثر در طراحی با آنالیز فنی و دقیق در فضا با استاندارد ترین متد از روحیه ی افراد،طراحی تخصصی و متمایزی را نسبت به آنچه تاکنون دیده اید فراهم می نماید.