مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف حرفه ای در تبریز

کناف حرفه ای در تبریز

کارشناس کناف تبریز

امروزه کناف به عنوان محصولی محبوب در صنعت ساختمان ، معماری، دکوراسیون داخلی با ارائه ی از  قابلیت های فراوان ،انتخابی ایده آلی را در جهت هرچه جذاب نمودن  فضای دکوراسیون به  ارائه ای از خلاقیت های نوآورانه در انواع سبک ها را با  به کارگیری متد های پیشرفته و تخصصی در انواع کاربری های همان فضا بهترین سبک ها  را با آنالیز در انتخاب برترین ابزار و مصالح مرغوب به ایجاد فضایی خاص و اصولی بر پایه ی استاندارد های کناف مهیا نموده است.

صنعت ساخت و ساز یکی از مهمترین بخش های اساسی در صنعت جهان با توجه به تغییرات اساسی در تمام عرصه ها  می باشد که  با ورود متریال جدید در زمینه ی ساخت و ساز خشک با استقبال و طرفداری از این متریال پرکاربرد جایگاه پر طرفداری را برای طرفداران خاص خود فراهم نموده است.

کناف تبریز

-اگر به دنبال تغییر اساسی در دکوراسیون خود می باشید؟
-اگر به دنبال برترین مجریان کناف در شهر خود می باشید؟
اگر از تغییر قیمت ها و تعرفه های کناف در شهر خود اطلاع ندارید » اگر به دنبال دانستن  آیتم های مهم و اساسی در زمینه ی طراحی و اجرای کناف می باشید همین الان با مشاوران کناف تبریز در تماس باشید.

برترین گروه طراحی و اجرای انواع سقف های کاذب کناف در ارائه ی انواع طرح های مدرن و روز دنیا ،با به کارگیری ایده های جدید و خلاقانه ،ترکیبی اصولی و استادانه ای را با هماهنگی و سنخیت کامل دکوراسیون داخلی شما مطابق با کارآیی و کاربرد همان فضا با مهارت هایی استادانه ،متریال مرغوب ،و توسط تیم حرفه ای مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در هر نقطه ار شهر تبریز تنها با یک تماس با  مشاوران ما را در تغییر فضای خود  آگاه و با ارائه ی مشاوره و بازدید رایگان ،مجموعه هایی عظیم از پروژه های اجرایی در تمامی فضاهای اداری ،مسکونی ،صنعتی ،آموزشی ،درمانگاهی و فرهنگی، شما را از انتخاب و گزینش طرح ها با منصفانه ترین قیمت ها و سریع ترین زمان مهیا نموده است.

کنافکاری در تبریز

آنچه را یک مجری و کارشناس خبره در امر طراحی تا اجرای کناف باید بداند را از کناف کاران تبریز بپرسید!  تیم کناف تبریز متشکل از 8 اکیپ طراحی و اجرا مسلط به تمامی جوانب و المان های کناف با نظارت مدام و پیگیر کارشناس اصلی این حرفه مورد تایید توسط ایران کناف و اختصاص کد نمایندگی اجرایی در شهر تبریز اطمینان خاطر شما را  در جهت جلب رضایت شما عزیزان در شهر تبریز خاص ترین ها را برای شما به ثبت می رسانند.

قیمت کناف تبریز با بررسی فضای شما و طرح دلخواه شما با دخیل نمودن سایر عوامل و عناصر از قبیل ،نوع طرح،برند های به کارگیری شده مصالح از جنس اصلی یا متفرقه ،  با ذکر جزئیات در  قراداد بین دو طرفین کارفرما و پیمان کار بر حسب جرئیات کامل از قیمت های مصوبی متقاوتی تبعیت می نماید.

امید است در این راستا بتوانیم پاسخگوی شما عریزان در عرصه اجرای کناف حرفه ای  باشیم و بتوانیم نیاز های شما عریزان را در ارائه ی برترین طراحی ها و فضا های داخلی مهیا نمائیم.

جهت ارتباط با مشاوران ما هم اکنون با شماره های تمای 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.

کناف تبریز

برچسب ها :کناف ،کناف تبریز ،کناف در تبریز،کناف کاری در تبریز،اجرای کناف در تبریز،کارشناس کناف در تبریز،متریال کناف، ایران کناف ،اجرای سقف کاذب کناف،کارشناس کناف تبریز،نماینده اجرایی کناف در تبریز،مجری کناف تبریز،