مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف کاری در همدان

 کناف کاری در همدان

انتخاب و استفاده از کناف به عنوان متریالی با قابلیت های انعطاف پذیر در اجرای انواع طرح ها ،نقش به سزایی را در زیبایی و گیرایی دکوراسیون داخلی درانواع فضاها با گیرایی هرچه تماتر مطابق شده با کاربری همان فضا در دسترس قرار داده است.

کناف همدان

مجریان تخصصی طراحی  کناف همدان با آشنایی از اصول و متد های علمی و عملی کناف و تخصصی با تجربه ی درخشان چند دهه فعالیت در شهر همدان به انتخاب صحیح و هوشمندانه ی برترین های کناف اعم از شناخت و استفاده از برترین مصالح و متریال ،استفاده از ابزارآلات کار مناسب شده ، بررسی کارکرد و متراژ فضا در انتخاب نزدیکترین طراحی ها به فضا را با هماهنگی در طرح ،رنگ، و نوع فضای هر ساختمان فراهم نموده است.

مجموعه ای از تخصصی ترین های کناف اعم از متریال،کارشناسان طراح و اجرا،طراحان داخلی ،نقاش ،بتونه کار ،با نظارت مداوم به صورت حرفه ای ماندگارترین طرح ها را مهمان فضای شما می نمایند.

استفاده از اصول استاندارد و حرفه ای با تسلط به انواع مهارت های مبتدی تا حرفه ای کار با کناف سوالات مبهم شما را از نحوه برآورد قیمت اجرا،تامین برترین برند دراستفاده و به کارگیری انواع پروژه ها،انتخاب طرح انتخابی مناسب ،همه و همه را با مشاور و بازدید کارشناس اجرایی در همدان تایید شده ایران کناف با اعطای کد نمایندگی اجرایی به صورت اختصاصی ،اطمینان خاطر شما عزیزان را در ارائه ی بهترین ها فراهم نموده است.

کنافکاری حرفه ای همدان

منصفانه ترین قیمت ها توام با حفظ استاندارد های حرفه ای کار با کناف را در جهت گسترش به عرصه ی کناف با پایبندی به تمام اصول اجرایی طرح های دکوراتیو،اجرای انواع سقف های کاذب ،دیوار های جدا کننده و پوششی کناف ،اجرای تایل ،توام با ارئه ی انواع نور پردازی های حرفه ای و نوآورانه طرح هایی متمایز شده را در تلفیقی از سبک های مدرن ،کلاسیک و سنتی در قالب قرارداد جامع و تدوین شده با رعایت جزئیات در دسترس قرار داده است.

امید است در این راستا بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان در صنعت ساختمان سازی و طراحی داخلی با گزیده ای از برترین های کناف در شهر همدان گام های نوین و درخشانی را در جهت ارتقا به این صنعت را فراهم سازیم.

جهت ارتباط با کارشناسان ما با شماره های 09131254729 و 09120208868 در تماس باشید.

کناف در همدان
کناف در همدان

برچسب ها:کناف،کناف حرفه ای،اجرای سقف کاذب در همدان ،قیمت کناف در همدان،کارشناس اجرایی کناف در همدان،اجرای تایل در همدان،قیمت کناف در همدان ،ایران کناف ،کناف کاری در همدان