مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف سقف در ایلام

کناف سقف در ایلام

کناف سقف در ایلام

یکی از مهمترین المان ها و فاکتورهای اصلی در طراحی داخلی در انواع فضا ها را میتوان به طراحی سقف اشاره نمود که با انتخاب طرح و سبک جذاب ،گیرایی هرچه فضای شما را چندین برابر می نماید.

گسترش و نفوذ متد های جدید و متریال مرغوب در صنعت ساختمان سازی  و طراحی داخلی با طرفداری از سیستم های ساخت و ساز خشک ارائه دهنده ی  مزیت های متنوع و کاربردی در انواع فضا ها  با سرعت و دقت بالای طراحی ،هزینه ی کمتر کناف نسبت به گچ و رابیتس  توام با امکان دسترسی آسان به تاسیسات را با دیگر مزیت های متنوع با استفاده از متریال کناف میتوان اشاره نمود.

 

کناف ایلام

اگر به دنبال تغییر اساسی در فضای دلخواه خود هستید
اگر به دنبال گیرایی و ارائه ی سبکی متفاوت در سقف محیط خود می باشید
اگر در صدد هرچه جذاب نمودن محیط  خود با استفاده از متریال جدید و مرغوب توام با  انعطاف پذیری  در پیاده سازی انواع طرح های دلخواه می باشید همه و همه را با کارشناسان کناف ایلام تجربه نمائید.

گلچینی از بهترین های کناف با رعایت تمامی جوانب و المان های کاربردی در هر قسمت فضا با آنالیزی حرفه ای از شناخت اصول و متد کار با کناف و خلق ایده هاییی متفاوت از آنچه تاکنون دیده اید کناف در ایلام را به چهره ای شناخته شده و متفاوت در عرصه ی کناف به همشهریان معرفی نموده است.

 

 

طراحی و اجرای سقف کاذب کناف

 

کناف ایلام با سابقه ی چند دهه در عرصه ی کناف و ملزومات وابسته به آن گام های نوینی را با به کار گیری از برترین متد و خلاقانه ترین سبک ها نشات گرفته از ایده های کارشناس کناف ایلام رضایتمندی شما همشهریان عزیز را از اجرای طرح دلخواه متناسب با تمامی استاندارد ها و فنون اجرایی به صورت  حرفه ای اجرا نموده است.

به کارگیری از سبک های مدرن به ارائه ی دکوراسیون داخلی گرم و پر انرژی ، استفاده از خطوط مدور با نورپردازی های متنوع، طراحی متفاوت و چشمگیری را متناسب با سلیقه دلخواه شما فراهم نموده است.

استفاده از سبک های تلفیقی سنتی ، کلاسیک ، مدرن در انواع فضا ها متناسب با کاربرد هر فضا با تفکیک عناصر تزئینی ،مجموعه ای بس نظیری را با انواع متد روز به اجرا گذاشته است.

گروه کناف ایلام با آگاهی همه جانبه از فنون طراحی و اجرای حرفه ای کناف در تمامی جوانب و شناخت انواع  مهارت های علمی و عملی کناف جدیدترین سبک ها را با  تسلط به علوم طراحی هر فضا ،توجه به رنگ ها با هماهنگی در نوع طرح و متراژ فضا گیراترین طرح کناف سقف را ارائه نموده است.

مجری کناف در ایلام با سابقه ای در خشان و شناخته شده در شهر ایلام با رزومه ای پربار در اجرای انواع  پروژه های صنعتی مسکونی اداری و آموزشی و درمانگاهی و ... مجموعه ای بی نظیری از نمونه کارهای اجرایی را با مشاوره و بازدید از محیط شما را در کمترین زمان و کیفیت بالای کار فراهم ساخته است.

 

 

 کناف سقف

کناف در ایلام با اختصاص تنها نمایندگی ایران کناف در ایلام ،با اختصاص کد نمایندگی ،شما همشهریان عزیز را  در ارائه ای از بهترین ها را با به کارگیری از مرغوب ترین مصالح  ،ابزارآلات،طرح های متناسب شده با دکوراسیون فضای شما،را ارائه نموده است.

 طرح کناف سقف در ایلام

 

 

نورپردازی های متناسب و اصولی با تطابق رنگ و طرح کناف سقف ،رنگ دیوارها ، و دیگر عناصرهماهنگ و  موجود در فضا ارائه دهنده ی منصفانه ترین قیمت ها توام با  ضمانت نامه اجرایی معتبر می باشد.

امید است در این راستا بتوانیم پاسخ گوی شما عزیزان از برترین ها باشیم .
جهت ارتباط و هماهنگی از نحوه ی اجرا و قیمت ها با شماره تماس های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.

برچسب ها :کنافکاری،قیمت کناف،قیمت کناف کاری در ایلام،کناف در ایلام،کارشناس کناف ایلام،اجرای سقف کاذب در ایلام،انواع طرح های کناف،ایران کناف،کناف سقف