مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

نقش طراحی کناف در زیبایی محیط چه قدر است؟

نقش طراحی کناف در زیبایی محیط چه قدر است؟

امروزه استفاده از کناف به عنوان یک متریال نسبتا جدید و شناخته شده ،تاثیر به سزایی را در انواع محیط ها و مختص به همان کاربری فضا با قابلیت انعطاف پذیری در انواع طرح ها و سبک ها فراهم نموده است.

 

استفاده و کارآیی کناف در انواع فضا ها با ایده های کاربردی و خلاقانه گاه به عنوان سقف کاذب در اتاق خواب ،نشیمن و پذیرایی و ... و گاه به عنوان دیوار های پوششی و جدا کننده و دیوار ال سی دی تاثیر شگرفی را در جذابیت چند برابری محیط فراهم نموده است.

طراحی داخلی با کناف

استفاده از کناف با ارائه ی جلوه سازی فراوان و انواع طرح های کاربردی در معماری داخلی و دکوراسیون ، محیطی متفاوت و گیرایی را توام با گیرایی بصری در محیط با ارائه از تکنیک ها و متد های به روز در تمامی فضا ها ،به ایجاد محیطی خاص و به دور از تکرار را فراهم می نماید.

 

استفاده از انواع طراحی های کناف در سبک های مدرن ،کلاسیک و سنتی ،و ... و گاه تلفیقی متناسب با سلیقه و نوع کارکرد و کارایی محیط نقش به سزایی را در ارائه ی محیطی متفاوت  شده است.

 

 

کاربرد کناف در طراحی

در دکوراسیون های مدرن استفاده از کناف دکوراتیو با دیگر المان های تزئینی از قبیل نور پردازی اصولی ، گیرایی محیط را چند برابر نموده است که گاه با هماهنگی دیگر عناصر وابسته اعم از رنگ دیوار ها ،کف ، سقف، مختص به کارایی قسمت های مختلف ساختمان از متد و طراحی خاصی تبیعت می نماید .

 

گروه طراحی داخلی خانه ی مدرن در راستای خدمت به همشهریان عزیز در استان اصفهان با برخورداری از گرو های فعال و خبره ی عرصه ی معماری ،طراحی داخلی ، طراحی و اجرای کناف دراصفهان  با چهره شناخته شده در این عرصه مهندس مجتبی محقق ، نام آشنا در صنعت ساختمان سازی و کناف خدمت رسانی صادقانه و با کیفیت به همشهریان ،را سرلوحه ی کاری خود قرار داده است.

 

طراحی با انواع سبک های کناف

منصقانه ترین قیمت ها ، تحویل آنی پروژه ها،در کمترین زمان و نظارت مداوم بر نحوه ی کار به دریافت نشان هشت گانه رشد و توسعه ملی را در سال 96 به خود  حاکی از خدمات ارزشمند و قابل تقدیر این گروه درثبت بهترین ها و با کیفیت ترین ها می باشد.

 

انواع طرح های کناف

تیم تخصصی طراحی داخلی در اصفهان با آشنایی از انواع متدهای طراحی با تسلط و مهارت بر روانشناسی محیط، بهترین ایده پردازی ها و پیاده سازی طرح ها را با مرغوب ترین مصالح و اجرای اصولی در اصفهان با در دست داشتن مجموعه ای کامل از نمونه کارها و بازدید از سایت http://irankanaf.ir ماندگارترین ها را برای شما به ثبت می رسانند.

طرح کناف ال سی دی

جهت مشاوره و بازدید رایگان با شماره های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.

برچسب ها:کناف ،کنافکاری ،کاربرد های کناف،متریال کناف،کناف در عصر امروز،طراحی داخلی با کناف،کناف در محیط،کناف در طراحی،کناف در دکوراسیون