سیستم های نورپردازی در باریسول

سیستم های نورپردازی در باریسول

سیستم نور پردازی جزء تفکیک ناپذیر سقف های باریسول می باشد.
تناسب و هماهنگی سقف های باریسول با شیوه ی نورپردازی مناسب ، جذابیت منحصر به فردی را با گیرایی هرچه تماتر را در فضا را ارائه نموده است.

مزیت تنوع و انعطاف پذیری در شیوه ی نصب باریسول توام با سنخیت و هم خوانی دکوراسیون داخلی ، با کاربرد های سیستم های نور پردازی گوناگون از قبیل :

کریستال های سواروسکی (SWAROVSKI ) در ایجاد نماهایی جذاب در شب و روز طرفداران زیادی را به دلیل افکت های خیره کننده توام با هماهنگی در دکوراسیون داخلی فراهم نموده است.

نورپردازی های باریسول

 

این کریستالها با درخشش ستاره ها با مزیت های مقاومت پذیری در برابر رطوبت و مصرف پایین برق مقرون به صرفه می باشد و با قابلیت استفاده در تمامی اماکن طرفداران زیادی را فراهم نموده است.

فیبر نوری : استفاده از فیبر نوری به صورت معلق و فرو رفته قابل نصب در سقف های کشسان باریسول در محیط های کم نور مناسی می باشند که بیشتر جنبه ی تزئینی و زیبا سازی را با تلفیقی از کریستال های سواروسکی سقف های شب نما را ایجاد می نماید.

نور پردازی با فیبر نوری در باریسول

لامپ های  LED: این نورپردازی در انتشار یکنواخت نور  با نصب در قسمت پشت ورق های  باریسول به ایجاد روشنایی یکنواخت و منظم را با مصرف برق کمتر  با ارائه ی طیف وسیعی از رنگ ها را  توام با قابلیت در انعطاف  پذیری در اشکال و جلوه های جذاب  تصویری و هنری شده است.

باریسول و تکنیک های نور پردازی

لامپ های RGB:نحوه ی قرار گیری و نصب لامپ های RGB قابل نصب در پشت سقف های باریسول با تنوع بالای لامپ های RGB در سقف های سفید رنگ قابلیت اجرا در اماکن اداری ،آتلیه ها ،گالری های هنری ،سالن های انتظار و کنفرانس ها را با استفاده از نور ملایم و یکنواخت توام با ایجاد تمرکز در این فضا ها ،قابلیت اجرا در این اماکن را با این نور پردازی مهیا نموده است.

لامپ های فلورسنت :جهت نصب سیستم های روشنایی با ارائه ی قدرت لازم و دمای مناسب برای سیستم های روشنایی در باریسول را با ارائه ی خروجی روشنایی مناسب را فراهم نموده است.

 

لامپ های فلورسنت در نورپردازی باریسول

زیباترین و رویایی ترین فصای دلخواه خود را با گروه تخصصی ایران کناف و طراحی داخلی خانه ی مدرن در اصفهان تجربه نمائید.
طراحی و اجرایی از گیراترین فضاها با برترین متدها و جدید ترین نور پردازی ها از برترین سقف های کاذب را در سریع ترین زمان و کیفیت اجرایی بالا با منصفانه ترین قیمت ها رابا گروه کناف اصفهان تجربه نمائید.

جهت بازدید از محل و مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان ما هم اکنون با شماره های 09131254729 و 09120208868 در تماس باشید.

برچسب ها:باریسول،طراحی فضا با باریسول،اجرای باریسول در اصفهان،مرکز تخصصی طراحی و اجرای باریسول در اصفهان،نورپردازی باریسول،تصاویر باریسول