مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

انتخاب لوستر برای سقف کناف

انتخاب لوستر برای سقف کناف
عوامل موثر در به کارگیری لوستر در سقف های کاذب را میتوان در عناصر و المان های مختلفی جستجو کرد.

وسعت فضا : هر فضایی نیاز به میزان مشخصی از نور را میطلبد.آویختن لوسترهایی با شاخه های متعدد و لامپ های فراوان در موارد غیر ضروری می باشد.

از دیگر عناصر مورد توجه و نکاتی که در استفاده از لوستر در سقف های کاذب باید به آن توجه نمود مساحت سقف می باشد که با کاسته شدن مقداری از مصالح اصلی ،همان میزان باقی مانده را به عنوان اندازه ی موجود برای نصب لوستر باید ملاک قرار داد.

لوستر در سقف های کاذب

اغلب فضای ارائه شده در معماری و طراحی سقف های کاذب علاوه بر استفاده از لوستر از دیگر نورپردازی هایی از قبیل : چراغ های دیوار کوب ،آباژورها ،و هالوژن های موجود در سقف های کاذب که نورپردازی محیط را فراهم می نمایند توام با هماهنگی با دیگر عناصر نور پردازی و کاربرد هر کدام می باشند.

 

اگرچه انتخاب اصولی و مناسب در تعبیه لوستر و دیگر نور پردازی ها به سبکی استاندارد و صحیح نصب شود و کاربری خاص خود را در جلوه دادن هرچه تماتر محیط ارائه نماید زیبایی چند برابری را به محیط می بخشد.

 

لوستر در نصب سقف های کاذب بیش از آنکه جنبه ی نور دهی محیط را فراهم نماید توجه دقیق به موارد و عناصر ظاهری از جمله ابعاد ،مدل ،فرم و ...را می طلبد که انتخاب لوستر های ظریف سقفی، انتخاب ایده آلی را به دور هر از گونه شلوغی گزینه ی مناسبی می باشد.

لوستر مناسب با دکوراسیون

 

ارتفاع سقف :یکی از عوامل مهم در انتخاب لوستر می باشد که با تعیین ارتفاع سقف استفاده از نوع خاص لوستر را می طلبد که به طور کلی در شرایط عادی برای سقف های کوتاه لوستر های سقفی گزینه ی مناسبی برای نصب می باشند.

 

ابعاد لوستر با ارائه ای از تعداد شاخه ها و میزان توان مصرفی لامپ های مورد استفاده ،تناسب ابعاد لوستر با فضا در ارائه ی فضایی زیبا به دور از هرگونه شلوغی برای سقف می باشد.

 

تناسب ابعاد و فرم لوستر با سقف و فضا

در نحوه ی نورپردازی با لوستر در انواع سقفی و آویز نحوه ی قرار گرفتن شاخه ها در سه فرم اصلی سر بالا،سر پایین ،و خوابیده تقسیم بندی می شوند که در مدل سر بالا نور به سمت بالا انتشار پیدا و در مدل سر پایین نور به سمت پایین اتاق و سقف تاریکتر می باشد و در نوع سوم شاخه ها به موازات سقف و با انتشار نور به سمت دیوارها انعکاس و روشنایی محیط را فراهم می نماید.

 

نورپردازی با لوستر در کناف

هماهنگی دکوراسیون با دیگر عناصر موجود در فضا با انتخاب مناسب عناصر و دیگر المان های موجود در فضا به گیرایی هر چه تمامتر و زیباتر محیط منجر میشود که با استفاده از متد و اصول حرفه ای ساختار منحصر به فردی در انواع فضا ها را مهیا می نماید.

 

گروه طراحی خانه ی مدرن در اصفهان با مشارکت گروه تخصصی کناف در اصفهان با تسلط بر انواع دانش روز دنیا در حیطه های مختلف طراحی و کناف ،برترین متد ها را با ساختار های استاندارد و فنی زیر نظر کارشناس خبره و نام آشنا مهندس مجتبی محقق ارائه ای از برترین خدمات متنوع را با تسلط بر آگاهی ها و تجربه کارشناسان این حیطه  رامهیا نموده است.

هماهنگی نوع لوستر با دکوراسیون داخلی

جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.

برچسبها:کناف،اجرای سقف کاذب کناف،لوستر در کناف،نورپردازی کناف،ابزار نورپردازی،انتخاب لوستر مناسب،نکات نصب لوستر مناسب،طراحی داخلی،گروه طراحی خانه مدرن در اصفهان،سیستم های نور پردازی کناف