مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

ترفند های بلند نشان دادن سقف

ترفند های بلند نشان دادن سقف

زندگی این روزهای آپارتمان نشینی و خانه های کوچک با سقف های کوتاه ،یکی از دغدغه ها و مشکلات رایج این نوع سبک زندگی در این فضا ها می باشد.

خانه های با سقف بلند به ایجاد حس عظمت و ابهت در فضا شده است و از احساس خفگی و تنگی فضا نهایت جلوگیری را به عمل می آورد.

ارائه ای از روش ها و متد هایی هرچند ساده با آگاهی و اجرای ترفند های ساده در طراحی داخلی در محیط چشم را فریب داده و ارتفاع سقف را بلند تر نشان می دهد.

گروه طراحی داخلی خانه ی مدرن در اصفهان با ارائه ی از تکنیک هایی هر چند ساده در زمینه های متنوع طراحی ، محیطی مطلوب و در خور شما عزیزان را به دور از هرگونه آشفتگی و شلوغی و یا سادگی بیش از حد با ارائه ای از راهکارها و نکات اصولی فضایی دنج و بزرگی را برای شما عزیزان مهیا نموده است.

ترفند های طراحی در بلند نشان دادن سقف

استفاده از مبلمان کوتاه و چیدمان به صورت افقی ،رنگ دیوارهای مناسب، و نحوه ی نور پردازی، در ارائه ی سقف بلند تر فضا کمک به سزایی نموده است.

رنگ آمیزی و استفاده از متد های رنگ آمیزی اصولی و مناسب با به کارگیری رنگ های سفید و روشن توام با رنگ های آبی روشن نیز انتخاب مناسب برای خانه های کوچک و ارائه ی فضایی بازتر را مهیا نموده است.

رنگ آمیزی اصولی در نمایش سقف بلند تر

آویزان نمودن قاب های عکس ، تابلو های عمودی،و وسایل تزئینی  ناخودآگاه چشم را به سمت بالا هدایت می نماید ،هرچند اجسام عمودی بیشتر از دیوار ها باشد سقف های کوتاه ،بلند تر به نظر می رسد.

استفاده از تابلو ها به صورت عمودی در بزرگی محیط وسقف

چیدمان مناسب خانه و نکات اصولی در دکوراسیون با ارائه ای از مبلمان کوتاه و کمتر و به جای استفاده از لوستر ها و آویز ها از نور پردازی و چراغ های دیواری فضا را روشن تر و بازتر نمایش می دهند.

استفاده از مبلمان کوتاه و  نحوه چیدمان مناسب و پرده های بلند

استفاده از شیشه های زیاد و پوشش پنجره ها و پرده های طرح دار  و سرتا سری به صورت بلند نگاه بیننده را به ارتفاع جلب می نماید.

استفاده از فرش ها و قالیچه های رنگی و پر نقش توجه را از سقف کوتاه به کف خانه ها معطوف می نماید.

استفاده از کتابخانه و قفسه های بلند و باریک نیز تاثیر به سزایی را در ایجاد فضای بزرگتر و جلوه ای باز از محیط و سقف را تداعی می نماید.

رساندن کابینت ها تا سقف بهترین راه برای بلند تر نشان دادن ارتفاع سقف آشپزخانه می باشد و تاثیر به سزایی را در نگاه هر بیننده فراهم می نماید.

به کارگیری از لامپ های هم سطح و همتراز با سقف در ارائه ی نمای بیشتر و نحوه ی قرار گیری و نمایش وسایل تزئینی به طور عمودی ،چشم بیننده را از کل محیط دور و خطای دید را در ایجاد بزرگ نمایی محیط فراهم میسازد.

تیم طراحی خانه ی مدرن با مشارکت گروه اجرای کناف در اصفهان با چند دهه سابقه ی طولانی و درخشان در سطح استان اصفهان ،گام هایی درخشانی را در جهت اعتماد و

اطمینان مشتری با به کارگیری آخرین نرم افزار های طراحی با استفاده از متریال مرغوب و استاندارد دربه کارگیری متد ها و ایده های خلاقانه در طرح و اجرای سبک ها ،رضایتمندی شما عزیزان را در ثبت بهترین ها را فراهم نموده است.

جهت ارتباط با کارشناسان ما با شماره های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید.

برچسب ها:سقف،سقف کاذب کناف ،سقف بلند،راهکارهای بلند نشان دادن سقف،نکات اجرایی در بلندی سقف،ترفند های طراحی داخلی ،اجرای طراحی داخلی در فضا های کوچک،طراحی داخلی آپارتمان های کوچک،ترفند های نمایش سقف بزرگ،