مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

ایده های طراحی داخلی راهروها و ورودی ها

ایده های طراحی داخلی راهروها و ورودی ها

طراحی و به کارگیری متد طراحی نوین و گیرا در ورودی راهروها و ورودی ها به دلیل این که این غالب ورودی ها باریک و کوچک می باشند و سهولت در رفت و آمد را نیز فراهم نماید و به دور از حالت یکنواختی و بی روحی در فضا را با گیرایی هرچ تمامتر برای بیننده در بدو ورود فراهم نماید اهمیت به سزایی دارد.

 

تزئین و پرداختن ساختارهای مناسب طراحی ورودی ها و راهروها به عنوان یکی از فضا هایی که در محض ورود گیرایی منحصر به فردی را فراهم می نماید نیز با به کارگیری متد و اصول طراحی داخلی هماهنگ با هر فضا ایده ال ترین ها در ثبت بهترین ایده های خلاق و جدید با ساده ترین ترفند ها و کمترین هزینه و قیمت مهیا می نماید.

 

طراحی داخلی ورودی ها و راهرو ها

 

ترفند های طراحی راهرو ها و ورودی ها

گروه طراحی خانه ی مدرن در اصفهان با مدیریت خبره و کارشناسی این عرصه مهندس مجتبی محقق با تسلط  از انواع طراحی در فضا های متنوع و آنالیز هر بخش متناسب با عناصر آمیخته در هرقسمت ، با آگاهی از روانشناسی رنگ ها و اصول فنی و مهندسی ،نکات و ایده هایی بر گرفته از سال ها فعالیت درخشان در انواع خدمات طراحی داخلی و معماری را با تیمی کامل و کارآزموده در تمامی رشته ها آماده ی خدمت رسانی صادقانه با منصفانه ترین قیمت ها در دسترس شما عزیزان همشهری در سطح استان اصفهان قرار داده است.

در این مقاله سعی بر ارائه ای از نکات و ترفند های هر چند ساده در تزئین و به کارگیری عناصر متناسب و همگون شده در طراحی راهرو ها و ورودی ساختمان ها را با استفاده از متریال های ساده اما تاثیر گذار در این محیط ها را ارائه نموده ایم.

پهن نمودن قالیچه یا فرش مناسب در راهرو نیز تاثیر مطلوبی را در فضا مهیا نموده است.

 

ورودی راهرو ها با قالیچه ها

قرار دادن آینه و میز کنسول با سبک و سیاقی متناسب در فضا های کلاسیک استفاده از مجسمه های تزئینی ،به صورت تکی یا جفت ،در جذابیت ورودی تاثیر به سزایی را ارائه نموده است.

قرار دادن شلف ها در تزئین ورودی خانه ها ،جایگاه مناسبی را با قرار دادن وسایل تزئینی و ظروف دکوری نیز مناسب می باشد.

استفاده از جا لباسی و جا کفشی های زیبا در ورودی راهروها نیز جایگاه مناسبی برای تعویض لباس های بیرون و کفش ها قرار داده است.

 

 

 


تزئین دیوار ورودی ها و راهروها با عکس ها و قاب های عکس و تابلو ها ی نقاشی در جایگاه مناسب و نصب متفاوتی در دیوار به عنوان کلکسیونی از عکس های متناسب با سلیقه ی شما را فراهم نموده است.

استفاده و قرار دادن اصولی از تابلو های نقاشی در جای استاندارد و چیدمان اصولی و سبک متفاوت از سایر بخش های ساختمان نیز گیرایی چند برابری را  فراهم نموده است.

 

 

قرار دادن آینه نیز در ورودی ها حائز اهمیت می باشد و شکل و شمایل مناسبی را با تزئین زیبا و گیرا را برای انواع ورودی ها فراهم ساخته است.

 

استفاده از متریال مناسب و در عین حال متفاوت از سایر بخش ها ،تقاوت چشمگیری را نسبت به دیگر قسمت ها فراهم نموده است گاه این متریال متفاوت با اجرای کاغذ دیواری و گاه مصالح متفاوتی مثل رنگ آمیزی ، نسبت به دیگر مصالح می باشد.

استفاده از کاغذ دیواری در ورودی ها

مجموعه ای کامل از گلدان های رنگارنگ و گل های طبیعی سبک و سیاقی مملوء از آرامش و طراوت را به محض بدو ورود به فضا مهیا می نماید.

درب منزل با ایده هایی خاص و اصولی تر قبیل آویز نمودن حلقه ی گل ،استفاده از عروسک های زیبا ،چتر گل ها و استیکر های عروسکی جذابیت به سزایی را در نگاه هربیننده در بدو ورود به خانه فراهم نموده است.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در حیطه های مختلف طراحی و دیگر ملزومات وابسته به ساختمان و معماری،اجرای انواع سقف و دیوار کاذب کناف،و ... را با مجموعه ای از پروژه های عظیم و موفق را در استان اصفهان با شماره های تماس 09131254729 و 09120208868 و باردید از سایت  http://irankanaf.ir  همراه ما باشید.

برچسب ها:خانه،تزئین ورودی،راهرو ها وو ورودی ها،دیوار راهرو،طراحی داخلی راهرو ،طراحی ورودی ها،ترفند های ترئین راهروها،نکات اجرایی در راهرو ها