مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

بهترین گروه طراحی داخلی در اصفهان

بهترین گروه طراحی داخلی در اصفهان

ملاک های انتخاب شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بهترین طراح و معتبر یافتن شرکت کارآزموده ، دفاتر دکوراسیون داخلی که از وجه کاری درست و موثقی بر خوردارباشند شاید به عنوان یکی از دغدغه هایی است که ما را برای بهترین مشاور در حیطه طراحی با مشکل روبرو ساخته است.


گروه طراحان خانه مدرن در اصفهان به منظور خدمت رسانی بهتر و مشاوره در تمامی عرصه های طراحی داخلی قدم به قدم همراه شما می باشند

.
گروه طراحی داخلی و معماری خانه مدرن در اصفهان متشکل ازمعتبرترین طراحان متخصص، در این مقاله سعی بر ارائه ی معیارهای انتخاب بهترین شرکت ها و گروه های طراح در عرصه های مختلف و انواع فضاها ، راهنمایی و پاسخ گوی شما در تمامی زمینه ها به شما عزیزان همشهری می باشد.

امروزه بحث دکوراسیون و طراحی داخلی به عنوان یکی از مباحث مهم و به عنوان یک حرفه،هنر و صنعت در دنیا زندگی جوامع را به نحوی تحت تاثیر خود قرار داده است که در جهت بهینه سازی انواع فضاهای داخلی ساختمان و به منظور انجام فعالیت های روزمره ، بهبود عملکرد فیزیکی و روانی فضا قرار داده است.

ازاین رو طراح با دو مبحث کاربرد فضا و تاثیرات آن بر فضا با مجموعه ای از عناصر از قبیل نور،رنگ،کف و سقف و ... با شناخت از ابعاد و آنالیز در طیف های مختلف دست به یک اقداماتی را در انواع فضاها مطابق شده با هر کاربری باید به اجرا بگذارد.


حال باید از خود پرسید کدام طراح ،کدام شرکت،و بهترین و زبده ترین ها را بر اساس چه معیارهایی باید در شهر خود شناسایی و به آنان مراجعه کنیم؟

گروه طراحی خانه مدرن در اصفهان با درنظر گرفتن معیارهایی از قبیل :

مراجعه حضوری به دفاتر کار یا شرکت های ثبتی موثق از دقت ،کیفیت ،تخصص کاری آنان
روئیت و بررسی از نمونه پروژه های اجرایی انواع طراحی ها ،در هر سلیقه و متد و سبک
مراجعه به کارشناسان طراح، آشنا به مواد و متریال در سبک های متنوع
کارشناسان مسلط به تمام اصول و قواعد فنی و اجرایی طراحی و برآورد انواع هزینه ها
مشتری مداری ،کیفیت بالای کار ،و اجرای مهارت های علمی و عملی کارشناس


از دیگر نکاتی که کارشناسان ما در انتخاب بهترین طراح یادآور می شوند عبارتند از روئیت نمونه کارهای طراح در صفحات تبلیغاتی خود،سایت ها ،و دیگر رسانه های مجازی و یا در قالب تدوین نمونه کارها در دفتر مربوطه
بررسی رزومه کاری شرکت با مشورت و پرس و جو
تعهدات و دقت و پایبندی به اصول کاری مشخص شده

جهت ارتباط با کارشناسان ما هم اکنون با شماره های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید

نیم کارشناس و کارآزموده طراحی خانه مدرن در اصفهان با چند دهه فعالیت های درخشان در سطح استان اصفهان ،اطمینان خاطر شما عزیزان همشهری را از اجرای باکیفیت پروژه ها در تمامی متد و سلیفه ها لحظات شیرینی را برای شما آرزومند است.

امید است در این راستا با کمک از درگاه الهی موجبات رضایتمندی شما را با تعهدات بالای کاری ،مشتری مداری برای شما عزیزان را فراهم سازیم ،.