مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

کناف در قزوین

کناف در قزوین

کناف در قزوین

همه ما در دنیای مدرن و عصر امروز با ورود متریال های جدید و متد های هایی که تغییر اساسی ، هر چند اندک را با کمترین هزینه و صرفه اقتصادی بالا و دیگرمزیت های کناف ، که جایگرین مناسب شده ای به جای روش های سنتی می باشد را به عرصه ی مختلف زندگی خود وارد نموده ایم.


استفاده از سیستم های ساخت و ساز خشک ،متریال کناف را به عنوان مصالحی جدید و با مزیت های متنوع و کاربرد های گوناگون در گیرایی هر چه بهتر دکوراسیون داخلی ،استفاده در عرصه های ساختمان سازی و معماری با به کارگیری ملزومات وابسته به کناف از قبیل تایل ها ،پانل های ضد رطوبت و حریق ،و صوت و ... را در سریع ترین زمان ممکن فراهم نموده است.

آیا به دنبال تغییر اساسی در فضای دلخواه خود می باشید؟
آیا در شهر خود به دنیال کناف کار حرفه ای هستید؟
آیا از کاربرد مصالح جدید از جمله کناف اطلاعاتی را دارید؟

با گسترگی استفاده از متریال کناف در ساخت و سازها و طرفداری بشر از این عرصه، به طبع، مجریان و نصابان متعددی را با قابلیت های مطلوب و گاه عدم رعایت استانداردهای اجرایی در حیطه های مختلف استفاده از کناف موجبات نارضایتمندی کارفرما را فراهم نموده است.

ایران کناف در ایده ای جدید و کمک رسانی بهتر در عرصه ی اجرای کناف در ایران  را با شناسایی نماینده های خبره و مورد تایید ی عملی ،علمی واخلاقی در حیطه ی کناف را با بهترین صلاحیت و واگذاری نماینده به 24 استان ایران شما عزیز هم وطن را در انتخاب بهترین نصاب و مجری کناف راهنمایی و پشتیبانی نموده است .

تیم ایران کناف باسابقه ای 17 ساله در درعرصه ی خدمات متنواع از قبیل : طراحی و اجرای کناف اصفهان،
اجرای سقف کشسان در اصفهان
نصب باریسول در اصفهان
اجرای طراحی داخلی در اصفهان را با جدید ترین متد های نوین و متمایز در سبک های بی نظیر و ممتاز با گروه کناف اصفهان
اجرای سقف کششی لاکر در اصفهان

اعطای نماینده فعال اجرای کناف در قزوین شما هم وطنن قزوینی را در شناسایی راحتر و سریعتر، بهترین کارشناس کناف در قزوین با تایید صلاحیت در همه جنبه های اجرایی ، مهارتی ، مشتری مداری با ارائه کد تاییدی مورد شناسایی اطمینان خاطر و رضایتمندی کامل از اجرای با کیفیت کناف در همه ی عرصه ها از با بهترین استفاده ازمتریال کناف در قزوین را برای شما فراهم نموده است.

کارشناس کناف قزوین با بهره گیری از خلاقیت کارشناس این عرصه آقای صابرعابدینی، برترین سبک ها و طرح های کناف ،همخوانی طرح ها با دکوراسیون داخلی و دیگرعناصر را با به کارگیری بهترین نصاب کناف در قزوین ،موجبات رضایتمندی شما را فراهم ساخته است.


مرغوب ترین مصالح کناف در قزوین مورد استفاده کارشناس کناف ،کیفیتی مثال زدنی را در تحویل پروژه به مشتری با همخوانی هرچه تماتر طرح اولیه و نهایی در سریع ترین زمان ممکن را فراهم نموده است.

کنافکاران قزوین با تکیه و کسب دانش روز کناف ،انتخاب و اجرای طرح های مدرن کناف ،استفاده از ابزارآلات با کیفیت و متریال کناف مرغوب ،هزینه مناسب با بودجه و صرفه اقتصادی به نفع مشتری را با مجموعه ای بی نظیر از انواع پروژه های کناف در قزوین با بالاترین رزومه کاری در قزوین نوید بخش بهترین اجرا ها و طرح های منحصر به فرد با انواع سلیقه ها را فراهم نموده است.

جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های 09131254729 و 09120208868 در ارتباط باشید

برچسب ها: کناف ،سقف کناف در قزوین،کناف ال سی دی در قزوین، دیوار کناف در قزوین،ایران کناف،کناف قزوین،اجرای کناف پذیرایی در قزوین، قیمت کناف قزوین،نصب کناف قزوین،کناف در قزوین، اجرای سقف کناف در قزوین،کار کناف در قزوین،اجرای کناف سقف،اجرای سقف کاذب کناف در قزوین،انواع طرح های کناف قزوین،فروشکاه کناف در قزوین،کنافکار حرفه ای در قزوین،.