مجتمع کناف اصفهان

اجرای کناف در اصفهان / کناف در اصفهان / کناف اصفهان محقق

مجتمع کناف اصفهان

 کناف اصفهان اولین و بزرگترین مجتمع تخصصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم کناف و دکوراسیون داخلی  در ناحیه مرکزی کشور می باشد. که از سال 1380 فعالیت خود را بصورت گسترده و حرفه ای آغاز کرد و در سال 1388 موفق به ثبت شرکت کناف اصفهان در زمینه طراحی و اجرا تخصصی در استان اصفهان گردید.


کناف اصفهان با 13 اکیپ اجرای تخصصی کناف ، 4 اکیپ اجرای بتونه و نقاشی ، 5 اکیپ طراحی و اجرا نورپردازی و برق ، 7 اکیپ اجرا کاغذ دیوار ، 3 اکیپ اجرای کفپوش و پارکت و ...( کاملا حرفه ای ، آموزش دیده و متعهد ) فعالیت خود را در استان اصفهان و شهرستانهای اطراف شروع کرده و آماده همکاری با شما عزیزان است.
عمده فعالیت های مجتمع کناف اصفهان عبارت است از: طراح و اجرا تخصصی سیستم های درایوال و ساخت و ساز خشک ، طراحی و اجرای سیستم کناف ،انواع تایل های 60*60 آرمسترانگ ، سقف کاذب پی وی سی ، آسمان مجازی و سقف کشسان و باریسول ، پارتیشن بندی و دیوار پوششی ، سقف کاذب گریلیوم و دامپا ، نمای کامپوزیت ، پارکت و کاغذ دیواری ، بتونه درزگیری و رنگ آمیزی و نورپردازی کناف.
*** اجرای کناف در اصفهان با جدیدترین طرح های مدرن روز دنیا و با کادری مجرب و آشنا به اصول مهندسي و آموزش ديده ***

جهت مشاوره رایگان و بازدید پروژه با ما در تماس باشید...

091301030717 - 09120532188 محقق

OwjDecor.ir صفحه ما در ایسنتاگرام @ISFKnauf@

اجرای تایل گچی و پی وی سی

اجرای تایل گچی و پی وی سی

مزایای سقف کاذب مشبک

نصب سریع و آسان

اجرای سریع و آسان زیرسازی، قرار دادن تایل ها به صورت وزنی (بدون نیاز به اجرای پیچ) و عدم نیاز به درزگیری و رنگ آمیزی، عوامل مهم در سرعت بالای اجرای این ساختار بوده به طوری که با حداقل نیروی انسانی می توان در کمترین زمان ممکن سطوح وسیعی را پوشش داد. سرعت اجرایی بالا در کاهش هزینه های زمان و بازگشت سریع سرمایه بسیار مؤثر است.

دسترسی آسان به فضای تاسیساتی

با توجه به این که تایل های سقفی تنها به واسطه وزن خود در درون شبکه معلق قرار دارند، امکان دسترسی سریع و آسان به فضای تاسیساتی پشت سقف کاذب با برداشت تایل ها میسر می گردد. این ویژگی، تعمیر و نگهداری تاسیسات را در مرحله بهره برداری از ساختمان بسیار آسان می سازد.

تنظیم شرایط آکوستیکی فضا

یکی از کاربرد های متداول این نوع سقف، تنظیم شرایط آکوستیکی فضا از طریق جذب صوت است. در این حالت از تایل های آکوستیک (جاذب صوت) استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر به “دفترچه بهسازی صوتی ساختمان با کناف ایران” رجوع شود.

تعمیر و نگهداری آسان

در صورت آسیب دیدگی تایل ها، نیازی به انجام عملیات تعمیری یا ترمیمی نبوده و صرفا با برداشت و جایگزینی تایل ها، آسیب دیدگی بر طرف می شود.

حذف عملیات رنگ آمیزی

در صورت استفاده از تایل های پیش رنگ شده و یا تایل های روکش دار، عملیات رنگ آمیزی به طور کامل حذف شده و بدین ترتیب زمان اجرای کار کاهش خواهد یافت.

 

عکس تایل کناف / تایل در اصفهان


 اجزاي ساختار

 
- آويز فنري
ارتفاع در اين آويز به آساني قابل تنظيم بوده كه اجزاي آن شامل مفتول گالوانيزه به قطر 3 ميلي
30 و kg/m 100 باري حداكثر تا 2 cm متر و صفحه ي فلزي فنري مي باشد . اين آويز تا ارتفاع
30 را تحمل مي كند . kg/m 100 باري حداكثر تا 2 ‐200 cm ارتفاع

 

 
 

-نبشی تراز

این سازه در فصل مشترک دیوار و سقف، به دیوار متصل شده و تراز سقف را مشخص می کند. همچنین این سازه می تواند نقش باربری داشته باشد و به عنوان اولین تکیه گاه در حاشیه سقف عمل نماید. نبشی تراز در دو نوع ساده و دارای خط سایه ارائه می شود ( نوع خط سایه دار، یک شیار تزئینی در محل اتصال به دیوار ایجاد می کند).


سازه تایل در اصفهان 

 
3600‐T24* - سازه ي 38
اين پروفيل جزء اصلي سازه را تشكيل مي دهد و بر روي بدنه ي آن شكاف هايي جهت اتصال آويز
تعبيه شده است.
 

 سازه تایل کناف در اصفهان
انواع سازه تایل در اصفهان

 
 
1200‐T24* - سازه ي 28
اين پروفيل سازه ي اصلي را به هم متصل مي كند .
 

 

 
600 – T24* - سازه 25
اين پروفيل سازه ي فرعي را به هم متصل مي كند .
 
 
 
 
 
 
3000 – 24 *T - سازه ي 24
اين پروفيل در محل تقاطع سقف و ديوار قرار گرفته و تراز سقف را تعيين مي كند .


(Clamp) -گيره ي تايل
از اين قطعه جهت ثابت نگه داشتن صفحات در داخل ريل استفاده مي شود . با استفاده از اين قطعه صفحات در مواقع تكان هاي شديد مانند زلزله در جاي خود ثابت مي ماند . 

اين ساختارها از شبكه سازه هاي سپري يا سيستم تنها به وسيله ي وزن خود روي سازه ها قرار دارند امكان دسترسي سريع و آسان به تاسيسات و پشت سقف كاذب را در هر زمان ميسر مي سازند .
 

انواع تایل های سقفی

تایل های سقفی دارای ابعاد 59.5 * 59.5 سانتیمتر بوده و به لحاظ جنس در انواع گچی ، معدنی الیافی ، فلزی ، PVC  تولید و به بازار عرضه می گردند.

انوای تایل های گچی

این تایل ها در دو نوع ساده ( فاقد خواص جاذب صوت ) و آ کوستیک ( جاذب صوت ) تولید میگردد.
تایل گچی ساده بدون سوراخ (فاقد خاصیت جذب صوت) و در انواع رنگ شده یا روکش دار عرضه می شوند، تایل هایی با روکش PVC آنتی استاتیک سفید که ویژگی این گونه تایل ها امکان تمیزکاری آنها(با توجه به جنس روکش) می باشد.
از تایل ها با لایه آلومینیوم در مکان هایی که احتمال تعرق و ریزش آب بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب و شرجی) در صورتی که دما و رطوبت (حین نصب و در دوره بهره برداری) به وسیله سیستم تهویه مطبوع کنترل شده باشد، استفاده نمود.
تایل های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید، آنتی استاتیک و ضد باکتری پوشیده شده اند که رنگ مورد استفاده در این نوع تایل ها از رشد میکرو ارگانیسم های موجود در محیط بر روی سطح تایل جلوگیری می نماید و از نظر هزینه گزینه مناسبی جهت پوشش سقفهای کاذب شبکه ای می باشد. 

تایل های گچی طرح دار

تایل های گچی طرح دار در سقفهای کاذب مشبک کناف کاربرد دارند. این نوع تایل ها در چهار طرح متفاوت تولید و عرضه می گردند که قابلیت تولید این نوع تایل با پوشش الومینیوم در پشت ان نیز وجود دارد. تایلهای با پوشش آلومینیوم در مکانهایی که احتمال ریزش آب ناشی از تعرق بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیساتی) و یا در مناطق مرطوب نوار شمالی یا جنوبی کشور در صورتی که دما و رطوبت (حین نصب و در دوره بهره برداری) به وسیله سیستم تهویه مطبوع کنترل شده باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تایل های آکوستیک

ویژگی اصلی تایل های آکوستیک، قابلیت جذب صوت بالای آنها می باشد. این صفحات به دلیل هدایت صوت از طریق سوراخ های روی تایل به فضای پشت سقف کاذب، بخشی از امواج صوتی را مستهلک می نمایند. در صورت استفاده از لایه پشم سنگ بر پشت تایل، جذب صوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت”. تایلهای آکوستیک غالباً در ساختمان هایی نظیر سینماها، آمفی تئاترها، بانک ها، فروشگاه های بزرگ، دفاتر کار و فضاهای آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند. تایلهای آکوستیک بارده های جذاب صوت مختلف به شرح ذیل تولید می شوند: مدلی ۶/۱۸ مدلی ۸/۱۸ مدل ۸/۱۲/۳۶ مدلی ۸/۱۲/۵۰ مدلی ۱۲/۲۵ تایل های آکوستیک با روکشی PVC یا بدون روکشی (به صورت ساده یا رنگ شده سفید) تولید و عرضه می شود. این تایلها دارای لایه فلیس در پشت تایل (جهت جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی) می باشند. رنگ لایه فلیس، سفید یا مشکی بوده که به ویژه رنگ مشکی آن باعث افزایش زیبایی تایلی ها و در نتیجه کل فضا می گردد.
 

 

تایل های فلزی

 
این نوع تایل از جنس آلومینیوم با فلیس مشکی در پشت، مخصوص نصب بر روی سازه های سپری T24 می باشد که سطح تایل پس از نصب، حدود ۸ میلیمتر پایین تر از سپری قرار می گیرد. سوراخهای روی تایل به شکل دایره هایی به قطر ۱/۸ میلیمتر بوده که فاصله مرکز به مرکز این سوراخ ها از یکدیگر ۵ میلیمتر می باشد.
 

تایل معدنی الیافی

مواد اولیه این نوع تایل از الیاف معدنی (پشم سنگ، خاک رس و پرلیت) تشکیل شده است. این تایل ها در طرح های زیبا و دکوراتیو، رنگ های متنوع و ابعاد مختلف تولید می شوند که به طراحان و معماران آزادی عمل در طراحی و فضاسازی را می دهد. با توجه به مزایای بیشمار این تایل ها می توان از آن ها در انواع فضاهای اداری، تجاری، آموزشی، سالن های همایش، بیمارستانها و … استفاده نمود.

مزایای تایلهای معدنی

مزیت اصلی تایلی های معدنی AMF قابلیت جذب صوت بالا، کنترل ارتعاشات و انعکاس صوت (بر حسب نیاز) در فضاست. این تایل ها با جذب ارتعاشات مزاحم و جلوگیری از ایجاد همهمه در فضا، محیط آرام و مطلوبی را برای کار و فعالیت ایجاد می کنند. از دیگر مزایای این تایل ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
  • مقاومت در برابر حریق
  • عایق حرارتی مناسب (با توجه به تشکیل بخش عمدهای از مواد اولیه آنها از پشم سنگ )
  • نصب و نگهداری آسان
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف کاذب
  • صد درصد قابل بازیافت و عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر مانند آزبست و فرمالدهیدها
 
 
 

تایل pvc

سقف کاذب pvc در دو نوع تولید و عرضه میشود پی وی سی تووخالی و پی وی سی تووپر . سقف کاذب pvc هم در ابعاد 60 در 60 در بازار موجود است و هم در ابعاد 20 در 600 که اصطلاحا به سقف های طولی معروف هستند. 
برای استحکام تایل های تووخالی داخل این تایل ها مانند لونه زنبور میباشد و شبکه شبکه است که در اثر فشار آسیب پذیر نباشند، بزرگترین مزیت این نوع از تایل های pvc سبکی و قیمت پایین نسبت به تووپر است.

انواع تایل های pvc

pvc سفید ساده

pvc طرح دار ( هات استمپ )

 

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید
09131030717 - 09120532188


یک دیدگاه بنویسید
8 + 2